>

MODA - STİL

Herry 2004 İlkbahar / Yaz

Herry Yaz Koleksiyonu’nda, çiçek desenleri ve 60’ların geometrik desenleri öne çıkıyor
 
   
 
 
     
Yaz Koleksiyonu’nda, çiçek desenleri ve 60’ların geometrik desenleri öne çıkıyor

Herry ile romantizme nostaljik bir yolculuk

Çağdaş kentli kadın için moda üreten Herry, onun yoğun yaşam temposuna yenilmeden duygusal değerlerini korumasına ve yansıtmasına fırsat tanıyor. Herry, 2004 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile romantizm ve nostaljiyi bütünleştirerek, geçmişten yarına uzanan çizgide kadında zarafeti yeniden tanımlıyor.

Herry’nin uçuşan cıvıl cıvıl modellerin yer aldığı yeni sezon koleksiyonunda, çiçek motifleri kadın ruhundaki romantizmi açığa çıkarırken, geometrik desenler 60’lı yılların izlerini taşıyor. İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda en dikkat çeken trendi, canlı renkler oluşturuyor. Herry’nin renk paletindeki en önemli renkler; tüm tonlarıyla pembe, yeşil ve turkuaz olarak sıralanıyor.

Geçtiğimiz yaz kendini iyice gösteren beyaz modasını bu yıl daha da benimseyen Herry, genellikle pantolon-ceket takımlara yer veriyor. Herry’nin, bu yaz dokumalardaki yeniliğini ise, ipek-emprime şifonlar oluşturuyor. Satenlerin yine gündemde olduğu Herry’nin İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda, bu kez pastel yerine daha canlı renkler öne çıkıyor.

Herry’nin, Türkiye genelinde 14 mağazası ve 60 satış noktası yer alıyor. Herry mağazalarında Advantage, Bonus Card, Card Finans ve World Card ile taksitli alışveriş yapılabiliyor.

Fabrika / Showroom Tel : 0212 637 06 41
Nişantaşı Tel : 0212 231 55 46
Bakırköy Tel : 0212 543 67 04
www.herry.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>