>

MODA - STİL

Himalayalar konsepti...

2004-2005 Sonbahar/Kış sezonu için seçtiği temalarla, güçlü bir ayrım ortaya koyarak bütünüyle farklılaşan O’Neill, “Biçim Ve İşlev” başlığı altında sunduğu yüksek performans ürünleriyle, geleceğin ferah çizgisini yansıtıyor..
 
   
 
 
     
Himalayalar konsepti ile doruklara taşıyor, kuralları ve sınırları kaldırıyor.

O’Neill, bu kış spor giyimi daha da evrensel bir çizgiye taşıyor. 2004-2005 Sonbahar/Kış sezonu için seçtiği temalarla, güçlü bir ayrım ortaya koyarak bütünüyle farklılaşan O’Neill, “Biçim Ve İşlev” başlığı altında sunduğu yüksek performans ürünleriyle, geleceğin ferah çizgisini yansıtıyor. O’Neill, “Himalayalar” başlığı altında spor giyimin özgür kuşaklarını, dünyanın doruklarına sürüklüyor. Tibet ve Nepal’den esinlenmiş etnik grafiklerle, insanlığı başka kültürlerle tanıştırıyor.

O’Neill’ın yeni koleksiyonunda “Stoked” ve “Alley cats”, asi ve kışkırtıcı temalar olarak göze çarpıyor. Koleksiyonda, bütün sınır çizgileri bitirici vuruşu arıyor. “Being stoked”, diğer deyişle “ateşi beslemek”, bu noktaya olabildiğince yaklaşmak anlamına geliyor. O’Neill bu temayı seçkin arşivinden esinlenerek harmanlıyor. Rozetler, tattoolar, seksi baskılar vurucu grafiklerin önemli bölümünü oluşturuyor.O’Neill’ in ana koleksiyonu temayla örtüşen, ancak özgün çizgileriyle ayrışan 230 kadar modelden oluşuyor. Himalayalar temasından esinlenmiş etnik, kürklü, pamuk-naylon ya da giyimi rahat ceket ve parkalar, koleksiyonda öne çıkıyor. Bu koleksiyonda sportif ve canlı bir görünüme sahip gömlekler, beli lastikli ceketler, sportif kısa paltolar ya da dize kadar uzanan parkalar yer alıyor.

120 parçalık Boardbabes koleksiyonu seksi, neşeli, ölçüsüz ama her zaman canlı bir ironiye sahip. Çok miktarda olan ceketlerin görünümleri tasnif edilmiş; altı lastikli ceketler yün, saten, canvas ve oldukça rahat, dize kadar uzanan parkalarda kürklü astarlar kullanılmış. Motorsiklet sürücüleri için tasarlanmış ceketler ise kumlu, sert deriden yapılmış.

75 parça kıyafetten oluşan O’Neill “boardgirlies” koleksiyonunda ise, fonksiyonel, açık havada giyilebilir ceketler, yamalı büyük rakamlarla bezenmiş. Bununla birlikte klasik önden fermuarlı beli lastikli ceketler, uzun paltolar ve içi kürklü astarlı modeller de koleksiyonda yer alıyor. Geniş kapüşonlar kulakları soğuktan korurken, kullanılan biçimli kürk ve uzun tüylü(koyun postu) malzemeler göze çarpıcı bir etki yaratıyor. Himalaya kültüründen esinlenerek uygulanmış nakışlı işlemeler ve baskılar da dikkat çekici bir rol oynuyor.

Aksesuarlarda da müthiş seçenekler yer alıyor. 250’den fazla çeşidi bulanan aksesuarlar renkleri, malzemeleri ve stilleri ile koleksiyona tam bir uyum sağlıyor.

Sporting Shop Şaşkınbakkal : 0 216 363 90 98
Sporting Outlet : 0 216 499 01 99
Sporting Shop Ankara : 0 312 541 14 54
Sporting Shop Uludağ : 0 224 285 21 81

www.SportingShop.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>