>

MAGAZİN

Tülin Şahin ve Aysun Kayacı hediye dağıtıyor

Tülin Şahin ve Aysun Kayacı'nın katılımıyla 2 ay sürecek yeni bir kampanya başladı.
 
   
 
 
     
Lipton ve Petrol Ofisi kampanyası,Tülin Şahin ve Aysun Kayacı eşliğinde başladı.

Lipton ve Petrol Ofisi, 2 ay sürecek hediye maratonunun başlangıcını podyumların gözde isimleri Tülin Şahin ve Aysun Kayacı eşliğinde gerçekleştirdi. Kampanyanın ilk talihlileri hediyelerini Tülin Şahin ve Aysun Kayacı’dan aldı.

Lipton ve Petrol Ofisi işbirliği ile bu kampanyada onbinlerce kişi hediye kazanma şansı elde ediyor.

Tüketiciler ile buluşan Tülin Şahin ve Aysun Kayacı, bu kampanya ile soğuk kış günlerinde Petrol Ofisi’nin seçilen 1200 istasyonundan akaryakıt alan herkesin Lipton çay ile ısınacağı müjdesini verdi.

1 Aralık 2004 – 31 Ocak 2005 tarihleri arasında Petrol Ofisi istasyonlarından 60 milyonluk akaryakıt alışverişi yapanlara karşılığında Lipton 6’lı poşet çay ve 120 milyonluk alışveriş yapanlara ise Lipton 6’lı poşet çayın yanında Lipton mug bardak hediye ediliyor.

Kampanya sadece anında hediyeler ile de sınırlı değil. 8 Şubat 2005 tarihinde yapılacak olan çekilişe SMS yolu ile katılan 1 kişi Land Rover Freelander, 25 kişi Sony Vega 82 ekran televizyon, 50 kişi Sony Ericsson K700 cep telefonu kazanıyor. Ayrıca kampanya dahilinde en çok SMS gönderen ilk 5000 kişi de Lipton için özel olarak hazırlanan termos bardaklardan kazanma şansına sahip olacak. Hediye kutularından çıkan kuponları SMS yoluyla gönderen herkes çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Bunun için, Turkcell hattına sahip kullanıcıların 2944’e, Telsim ve Avea hattına sahip kullanıcıların ise 0533 583 00 84’e şifre, isim, soyisim, yaş ve yaşadıkları şehri yazıp mesaj göndermeleri yeterli.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>