>

MODA - STİL

H&M’in Merakla Beklenen Tasarımcı İşbirliği Erdem X H&M

Yılın en merakla beklenen moda olayı olan H&M tasarımcı iş birliği, bu yıl ERDEM ile gerçekleşiyor.
 
   
 
 
     

İngiliz asaletini rengarenk bir hayal dünyasıyla birleştiren Erdem Moralıoğlu’nun H&M için yarattığı koleksiyon, Los Angeles’tan sonra Tomtom Kırmızı’da Türk moda dünyasının seçkin isimlerine ve basın mensuplarına tanıtıldı.

Tomtom Kırmızı ERDEM x H&M’in renkli dünyasına dair bir sergiye de ev sahipliği yapıyor. Tarihi bina baştan aşağı dekore edilerek koleksiyonun ruhunu yansıtacak şekilde özel sergi odaları hazırlandı. Erdem’in en büyük tutkularından biri olan çiçek baskılarla dolu masal dünyası tüm görkemiyle serginin her bir noktasına taşındı. Tüm moda severler hikayelerle dolu bu özel sergiyi saat 10.00-19.00 arasında ziyaret edebilir. Sergi, 1 Kasım akşamı sona erecek.

Erdem, 1978 yılında İngiliz bir anne ile Türk bir babanın oğlu olarak Montreal'de doğdu. Deneysel kumaşlar, göz alıcı desenler ve detaylı işçiliğiyle tanınan Erdem, güçlüyle narini birleştirdiği büyüleyici bir dünya yarattı. British Fashion Council, VOGUE, Fashion Group International tarafından verilen sayısız ödülün sahibi olan Erdem, Hollywood yıldızlarını ve İngiltere Kraliyet ailesi mensuplarını giydiriyor. Tasarımcı, ERDEM X H&M için büyüleyici ve sofistike parçalar yarattı. Ayrıca ERDEM X H&M ile kariyerinde ilk kez erkek giyim ürünleri de tasarladı.

ERDEM x H&M koleksiyonu, 2 Kasım Perşembe günü tüm dünyayla aynı anda H&M Zorlu Center, H&M İstinye Park ve H&M Ankara CEPA mağazalarında satışa sunulacak. Sınırlı sayıdaki bu özel koleksiyon her zamanki gibi demokratik bir alışveriş ortamı sunmak adına bileklik sistemi ile satışa sunulacak ve her üründen birer adet satın alma fırsatı olacak.


 

Etiketler: H&M, Erdem X H&M, moda, kadın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>