>

MODA - STİL

HOTİÇ Kadın Koleksiyonu'nda Renkli Beyazlar Hakim!

Hotiç’in 2003 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu, Osmanlı’nın ve Doğu’nun izlerini taşıyan stilize modelleri ile dikkat çekiyor.
 
   
 
 
     
Çarık formunda, sivri kalkık burunlu arkası açık terlikler, takunyayı anımsatan sandaletler, eski Osmanlı paralarına benzeyen metal aksesuarlı, mozaik fayansları çağrıştıran stilize motifli ayakkabılar bu yılın etnik ve romantik giyim modasını tamamlar nitelikte.

Kalıplar yalın, formlar sade, aksesuarlar ise albenili, kadınsı : geometrik renkli taşlar, boncuklar, çiçekler, kelebekler, nakışlar, dikişler, metal troklar...

Koleksiyonun en romantik grubunu "açma" deri kullanılarak, mavi, kırmızı, sarı ve bejin pastelleştirilerek beyaza doğru çekilmesiyle gerçekleştirilmiş "renkli beyaz" ince gövdeli ayakkabılar oluşturuyor.

Laser baskılı "volcano" (çatlatılmış) deriler, klasik dikişlerle belirginleştirilmiş "degrade" deriler, kontrastlıkları vurgulayan dikişler, etnik nakışlar, stilize motifler ve eskitilmiş deriler koleksiyonun belirgin çizgileri. Kadın koleksiyonunun renk yelpazesi siyah, kahve, bej ve "renkli beyaz"dan oluşuyor.

HOTİǒTEN YENİ VE YENİLENEN MAĞAZALAR...

İstanbul Levent’te yeni açılan alışveriş merkezi Metrocity’deki 16 metrelik cepheye sahip "en geniş vitrinli" yeni mağazası ile Hotiç’in Türkiye’deki toplam mağaza sayısı 23’ü buldu. Hotiç, İstanbul’daki en eski mağazalarından biri olan Teşvikiye mağazasını da yeniledi.

Hotiç’in İstanbul’da 9 (Metrocity, Akmerkez, Capitol, Carousel, Caddebostan, Nişantaşı, Osmanbey, Göztepe, Olivium), Ankara, İzmir, Aydın ve Bursa’da 2’şer, Antalya, Samsun, Antakya, Diyarbakır, Kayseri ve Trabzon’da 1’er olmak üzere toplam 23 mağazası bulunuyor. İstanbul Kağıthane’de 1 fabrika satış mağazası ve 30 çok katlı alışveriş merkezinde de satış noktaları bulunuyor.


HOTİÇ ERKEK KOLEKSİYONU BU SEZON DAHA DA ZENGİN...

Hotiç erkeği ise tam bir şehir adamı. İster klasik, ister spor bütün giysileri ile uyum sağlayabilecek modelleri bulunuyor Hotiç erkek koleksiyonunun. Toprak renkleri ve kahve tonlarında eskitilmiş deriler kullanılmış. Çatlatılmış volcano deri ve açma deriden hazırlanan modelleri jean’lerle giymek de mümkün. Oldukça şık ve kullanışlı erkek koleksiyonunun bu sezon diğer sezonlardan daha da zengin olduğu göze çarpıyor.


... VE BİR YENİLİK DAHA: HOTİÇ TAKILARI

Hotiç’in "Renkli beyazlar" konsepti ile ortaya çıkan bir diğer yeniliği de bu sezon mağazalarında kendi tasarımı takıları satışa sunmuş olması...

Hindistan kökenli malzemelerle hazırlanmış rengarenk etnik görünümlü takılar Hotiç’in ayakkabı ve çanta koleksiyonu ile çok büyük bir renk ve tarz uyumu sergiliyor. Boncuk ve taşlarla hazırlanmış kolye, bilezik ve küpeler ilkbahar – yaz sezonunun neşesini tamamlıyor. Kemer ya da uzun kolye olarak kullanılabilen takılar ise kadınların yaratıcılıklarını kışkırtıp her kullanıcıya göre yepyeni bir şekil alıyor...

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>