>

MODA - STİL

İçinizdeki güzelliği keşfedin...

Modanın giderek daha fazla kişiselleştiği günümüzde, iç giyim modasında da tanımlar radikal bir değişimden geçiyor.
 
   
 
 
     
İçinizdeki güzelliği Lycra® ile keşfedin...

Bedeninizi Saran Cazibe: Lycra®

İç giyimine de dış giyimi kadar özen gösterenlerin tercihi Lycra® ile her zaman her yerde kendinizi çekici ve rahat hissedin. Lycra® ile, bırakın vücudunuz özgürce hareket etsin!

Modanın giderek daha fazla kişiselleştiği günümüzde, iç giyim modasında da tanımlar radikal bir değişimden geçiyor. Artık kadınlar, salt şık görünmek için rahatsız iç giyime para ödemeyi reddediyor. Modern kadın, dış giyimde olduğu gibi iç giyimde de kendisini ödüllendirmek istiyor. İşte bu noktada Lycra® ‘olmazsa olmazlar’ listesinin başında geliyor.

İç giyimde %5 ile %20 arasında değişen oranlarda Lycra® kullanılıyor. Bu oranda Lycra®, iç çamaşırının vücudu mükemmel sarması, %100 uyum sağlaması, kişinin kendini iyi hissetmesi ve vücudun şeklini alarak hareket özgürlüğü sunması için yeterli oluyor. Ayrıca sürekli yıkama ve sık kullanım karşısında şeklinden, elastikiyet ve formundan hiçbir şey kaybetmiyor. Lycra® bedeninizi özgürleştirirken cazibenizi de dayanılmaz kılıyor.İçinizdeki güzelliğin adı Lycra®, çağın trendlerini izleyen, modayı yakından takip eden, işlevselliğe, hareket özgürlüğü ve rahatlığa önem veren 21. yüzyıl kadınlarına özel ipuçları veriyor.

Lycra®’ dan bayanlara özel ipuçları...

- İç çamaşırlarında bu yazın trendi olarak ön plana çıkan çiçekli, desenli, renkli, seksi ve şık model seçenekleri bedeninizi sararak sizi özel hissettirecek.
- "Klasik çok ağır, çiçekli ise çok trendy" diyorsanız; bu yaza damgasını vuran dantel süslemeli veya tamamen dantelden oluşan pastel renkli desenler tüm seksepalitenizi ortaya çıkaracak.


- Tamamen seksiliği ön plana çıkaran boxer şortu havasındaki modeller, g-string’lerin pabucunu dama attı, aklınızda bulunsun.
- Dantel ya da saten askılarla zenginleştirilmiş minik baby-doll tarzında atletlerle hem sportif hem çekici görüneceksiniz.
- Erkeksi bir vücuda sahipseniz pedli veya destekli, üçgen şekilli sütyenleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
- Göğüsleriniz büyükse minimizer etkisi olan değişik renk ve model seçenekleri sunan sütyenleri deneyebilirsiniz.
- Eğer göğüsleriniz küçükse kuplu, içi dolgulu veya silikonlu sutyenler sizin için son derece ideal.
- Göbek bölgenizde sorun varsa dikkati başka bir yöne çekmek için transparan bir üst ve içerisine desensiz, açık bir renk iç çamaşırı dikkati göğüslere çekecektir.
- Göğüsleri küçük ya da olduğundan büyük gösteren modellerin yanı sıra; spor ve askısız sütyenler ile rahatlığı yakalayabilirsiniz. Ama unutmayın ki; sutyeni giydiğinizde göğüsler yana ya da ortaya itilmişse bu bonenin küçük olduğunu gösterir. Sütyenin kulpları arasında boşluk kalmamasına dikkat etmelisiniz.

İç giyimde Lycra®’nın avantajları
- Lycra®’lı iç çamaşırlar, vücudun tüm kıvrımlarını sararak her harekete uyum sağlar ve gerçek bir özgürlük duygusu verir.
- Lycra®’lı sütyenler rahat ve uzun süreli destek sağlıyor.
- Lycra®’lı külot ve body’ler vücudun her şekline mükemmel uyum sağlıyor.
- Lycra®’lı iç çamaşırlar uzun süreli kullanım ve yıkama özelliğine karşın formlarından hiçbir şey kaybetmiyor.
- Lycra®’lı iç çamaşırlar hijyeniktir.
- Lycra®’lı iç çamaşırlar terlemeye neden olmuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>