>

MODA - STİL

IFA Paris Markanın Efendilerini Yetiştirmek İçin Türkiye’de

Türkiye`de perakende sektörü için nitelikli yöneticiler yetiştirmeye hazırlanıyor...
 
   
 
 
     

Türk markalarının küresel sıralamada yer almaları hedefi ile Türkiye'ye gelen Uluslararası Moda ve Lüks Marka Yönetimi Akademisi IFA Paris, Şanghay ve Paris’ten sonra Türkiye'de perakende sektörü için nitelikli yöneticiler yetiştirmeye hazırlanıyor.

1982’den beri Fransız moda mirasını küresel modern dünya ile bir araya getiren Uluslararası Moda ve Lüks Marka Yönetimi Akademisi IFA Paris, Türkiye’de uluslararası standartlarda lüks marka yöneticiliği okumak isteyenlere kapılarını aralıyor. Perakende sektöründe lüks marka yönetimi ve Türkiye'de lüks markaların gelişimini hedefleyen kurum, Türkiye'nin en köklü ve başarılı eğitim kurumlarından biri olan Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliği ile eğitimlerini gerçekleştirecek. IFA Paris, sektöre iyi eğitim almış tüketici profilini algılayan, inovasyona açık, geleceği hissedebilen, birçok belirsizlik içinde net görebilen marka yönetici adayları kazandırıyor.

IFA Paris, eğitimlerinde kişisel ve profesyonel gelişim, lüks marka kavramları, stratejik pazarlama ve yönetim, girişimcilik ve finans, perakende, dağıtım ve e-ticaret ana başlıkları altında dersler yer alıyor. Öğrencilerine aynı zamanda yurtdışı imkanı da sağlayan IFA Paris, programın bir bölümünü Avrupa’nın gelişen ve en umut vaat eden pazarı olan İstanbul’da yaparken bir bölümünü ise lüksün ve modanın kalbi olan Paris’te okuma fırsatı sunuyor. Chanel, Yves Saint Laurent ve Dior gibi markalar ve ünlü tasarımcılarla işbirliği içinde olan IFA Paris, öğrencilerini sıradanlığın ve tek düzeliğin karanlığından çıkararak, göz kamaştıran bir aydınlığa davet ediyor.Marka ve marka değeri konusunda çalışmaların önem kazanması ile birlikte, IFA Paris öğrencileri MBA programına eşdeğer bir eğitimle geleceğin markalarını yönetmek için dünyanın her yerinde iş hayatına yön verecek donanıma sahip olacaklar. 40 haftalık aktif katılımlı, proje - tez çalışmaları içeren ve İngilizce olarak gerçekleştirilen eğitimlere üniversite mezunları, lisans eğitimini tamamlamamış ama sektörde tecrübesi bulunan lise mezunları ya da profesyonel yöneticilik yapıp kariyer hedefi olan herkes başvurabiliyor. Katılımcı profilinin haftaiçi - haftasonu tercihlerine göre farklı kurs programları açacak olan kurum 4 Kasım tarihinde eğitimlere start verecek.

IFA Paris kariyer merkezi, mezuniyet sonrası adayların bilgilerinin iletişim ağına eklenmesi ile yurt dışında ve içinde staj yapma ve iş bulma konularında yardımcı olmaktadır.

Uluslararası ağını sürekli yaygınlaştıran ve tüm marka tutkunlarını kurslarında ağırlayan IFA Paris hakkında ayrıntılı bilgiye http://www.ifaparis-istanbul.com adresinden ulaşabilir ya da gelişmeleri www.facebook.com/Ifaparisistanbul hesabından takip edebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>