>

MODA - STİL

İlkbaharı Slazenger Rahatlığı ve Şıklığıyla Karşılayın!..

SLAZENGER’ın 2003 İlkbahar – Yaz koleksiyonunun ana temasını rahatlık ve şıklık oluşturuyor...
 
   
 
 
     
Slazenger 2003 İlkbahar – Yaz koleksiyonu ile göz dolduruyor. Koleksiyon training, x-games, tenis ve city line olmak üzere dört farklı temadan oluşuyor.

Sporla ilgilenenlerin vazgeçilmez markası olan Slazenger, city line koleksiyonu ile çalışan insanların da günlük yaşamlarında kullanabileceği ürünleri satışa sunuyor...

Hem rahatlık hem de şıklıktan vazgeçemeyenler Slazenger city line koleksiyonunda tepeden tırnağa giyinebilecekler. Ağırlıklı olarak ekru, haki, lacivert, siyah ve kiremit renklerinin kullanıldığı koleksiyonda gabardin pantalon, şortlar ve altına giyilebilecek spor ayakkabılarla rahatlığı ve şıklığı aynı anda yaşayabilirsiniz. Ayakkabılar ve çantalarda ise kırmızı, mavi, pembe, gri ve turuncu ön plana çıkan renkler arasında.

İlkbaharda rahat giyinip, şıklığınızla tüm bakışları üzerinizde toplamak istiyorsanız Slazeger’in city line koleksiyonunu görmekte acele edin.

Slazenger ürünlerine Sport & Sport mağazalarında Bonus Card, World Card, Cankart, Axess Card ve Advantage Card ile 3 taksit olanağıyla sahip olabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>