>

MODA - STİL

Intimissimi Yeni Koleksiyonunu Muhteşem Bir Şovla Tanıttı

Sonbahar Kış Koleksiyonu’nun tanıtımı İtalya’da görkemli bir şovla yapıldı.
 
   
 
 
     

Dünyanın en ünlü 14 moda bloggerını ağırlayan Intimissimi şovuna Türkiye’den ise maritsa.co blogunun sahibi blogger Meriç Küçük katıldı.

22 - 25 Temmuz 2013 tarihleri arasında, İtalya’nın en romantik şehri Verona’da gerçekleşen organizasyondaki muhteşem defile, 1920’lerin ilhamını yeniden canlandırdı. İtalyan devi Intimissimi, dünyanın her yerinden davet edilen 2000’i aşkın konuğa ve dünyanın en ünlü moda bloggerlarına ev sahipliği yaptı.Dünyanın dört bir yanından, aralarında Lovely Pepa, Casia Gorol, Stylista, Dorka Molnar, Caroline Boomst, Doina Ciobanu, Emily Hartridge gibi isimlerin yer aldığı 14 moda bloggerının özel davetli olarak katıldığı etkinliğe; Türkiye’den blogger Meriç Küçük katıldı. Intimissimi’nin dünyasına giren dünyaca ünlü bloggerlar, etkinlik boyunca defileler, özel workshoplar gibi birçok eğlenceli aktivite gerçekleştirdiler.
 Intimissimi’nin yeni keşfi, çekici ve seksi 22 yaşındaki Tamara Lazic’in baş manken olarak yer aldığı defilede, dünyanın en ünlü top modellerinden 20 manken podyumdaydı. Defile sırasında Giorgio Fabbri’nin yönettiği “Gaga Senfoni Orkestrası”nın 16 üyesinin (6 keman, 2 violet, 2 çello, 1 bas, 2 korno, 2 trombon ve davul) performansı, şova muhteşem bir atmosfer getirdi.

Video YouTube Linki: http://www.youtube.com/watch?v=O1i0nDsO0bk

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>