>

MODA - STİL

İstanbul'un en büyük mücevher mağazası...

Tarihi Zindan Han, STORK’S takılarının büyüleyici ışığı ile yeniden hayat buluyor...
 
   
 
 
     
STORK’S Mücevher Mağazaları Zinciri, İstanbul’un en büyük mücevher mağazasını Nisan ayında Eminönü’deki tarihi Zindan Han’da açıyor.

3.000 metrekare satış alanına sahip beş katlı mağaza, 65 kişilik personeli ile haftanın yedi günü 08.30-22.00 saatleri arası hizmet verecek.

Mağazanın giriş katında Chopard, Rolex, Omega, Maurice Lacroix, Tissot, Breitling, Raymond Well, Aqumarine ve TAG Heuer gibi dünyanın en ünlü saat firmalarının satış noktaları bulunacak. Diğer katlardaki özel showroom’larda ise özgün STORK’S ürünleri, yerli ve yabancı takıseverlerin beğenisine sunulacak. Beşinci katta yer alan Galata Kulesi’nden Salacak ve Topkapı Sarayı’na, Süleymaniye’den Piyer Loti’ye dek uzanan eşsiz bir İstanbul manzarasına sahip teras katı ise ziyaretçileri restoran olarak ağırlayacak.


STORK’S Mücevher Mağazalar Zinciri, 34 yıldır sektörde faaliyet gösteren Sümer şirketler grubu bünyesinde 1997 yılında kurulmuştur. İsviçre, Almanya, Ukrayna, Kıbrıs ve Rusya’da ofisleri ve satış mağazaları bulunan STORK’S, Türkiye genelinde 51, yurtdışında 6 satış noktası ile hizmet vermektedir. Antalya’da MEGA STORK’S adını taşıyan 7.200 m_’lik alan üzerine kurulu, Türkiye’nin ve Avrupa’nın kendi dalında en büyük perakende satış merkezi bulunmaktadır. Nisan ayında İstanbul Zindan Han’da ikinci en büyük satış mağazasını açacak olan STORK’S, ileriki dönemlerde yurt içi ve yurt dışı satış noktalarının sayısını arttırarak bir dünya markası olma yolunda ilerlemeyi ve özgün ürünlerini daha geniş kitlelerle buluşturmayı hedeflemektedir.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>