>

MODA - STİL

İşte Abbate Erkeği!

2003-2004 Sonbahar Kış Döneminde "Abbate Erkeği"ne Üç Farklı Bakış... Tıklayın!
 
   
 
 
     
Abbate, "İzler, Kökler ve Düşler" isimli koleksiyonuyla yeni sezona "merhaba" dedi.

Abbate tasarım koordinatörü Ümit Ünal ve 8 kişilik bir tasarım ekibinin çalışmaları, 2003-2004 Sonbahar-Kış sezonunda meyvelerini veriyor.

Türkiye’nin lider gömlek markası Abbate’de, "İzler, Kökler ve Düşler" koleksiyonu ile "Abbate Erkeği"ne geniş seçenekler sunuluyor. Yeni sezonda, mavi, pembe, lila gibi açık renklerin yanı sıra, kahve ve gri tonlarının hakimiyeti ile siyahın her çeşidi var!

"İZLER, KÖKLER ve DÜŞLER"

Geçmişine ve atalarına saygılı, köklerine bağlı, gününü dolu dolu yaşayan, iş yaşamı kadar özel yaşamına da zaman ayıran, doğayı seven ve renkli bir iç dünyası olan "Abbate Erkeği" bu kış da çıktığı kişisel yolculuğunu sürdürüyor.

"İzler" temasıyla, haftaya yoğun bir gündemle başlayan ve akşamları özel hayatına öncelik veren iş dünyası temsilcilerine yönelik gömlekler sunuluyor. Klasik "Abbate Erkeği"ni yansıtan seride, çift ve üç bükümlü kumaşlarla birlikte, armür ve jakar efektleri de ön plana çıkıyor. Klasik yakalar, manşetler ve patlarla birlikte 60’ların çizgileri sezona damgasını vuruyor.

"Kökler" teması altında da, geçmişle geleceği arasında bir bağlantı kuran "Abbate Erkeği"ne, renkler ve etamin dokularla geçmişin izlerini günümüze taşıyan alternatifler sunuluyor. İplik efektli çizgi kombinasyonlarını, günlük kıyafetlerle uyum sağlayan rahat formlar ve sıcak tonlar bütünleştiriyor.

"Düşler" ise, cesur ve enerjik "Abbate Erkeği"ni maviler, pembeler, lilalar, jakarlar ve armürlü desenlerle bir hayal dünyasına taşıyor. Formdaki radikal değişiklikler, yeniliğin ve yaratıcılığın peşinde koşan erkeklere hitap ediyor.

Tüm Abbate gömleklerinde kesimler giderek düzleşip modernleşirken, gri ve kahvenin ağırlığı mavi, mor ve lilalarla yumuşatılıyor.

Miniden maksiye her boyutta ekoselerin hakimiyetinin geri döndüğü 2003-2004 Sonbahar-Kış koleksiyonunda renk paletine pembenin yeni bir tonu daha ekleniyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>