>

MODA - STİL

Journey 2010 İlkbahar/Yaz…

Beyazlar, toz pembeler, griler, maviler… Doğada görebileceğiniz bütün renkler Journey koleksiyonlarında hayat buluyor.
 
   
 
 
     

Journey 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndaki kıyafetler, renkleri ve sezon trendi modelleriyle Journey kadınını başka dünyalara yolculuğa çıkarıyor.

Journey Koleksiyonu’nda siyah-beyaz ve kontrast renklerin kombinlendiği chanel ve vatkalı ceketler, kalem etekler, rengarenk gömlekler, şık elbiseler ve tunikler bu sezon da zarafeti, rahatlığı bir arada sunuyor. Koleksiyona gri, gümüş, metal, natürel, pastel ve pudra tonları hakim… Ekose, büyük, floral ve romantik desenler de göze çarpan detayları arasında…Journey İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda takım elbiselerde nano teknolojisiyle üretilmiş kumaşlar kullanılırken, koleksiyonun diğer parçalarında ise emprime şifonlar, vual, saten, keten, poliviskon ve denim görünümlü örme kumaşlar tercih edildi.

Journey takımları hem birbiriyle, hem de Journey Jeans pantolon ve etekleriyle kombin edilerek günlük yaşamda şık ve sportif bir tarz yaratmanızı sağlıyor.

Journey Koleksiyonu’nda aksesuarlar da kıyafetlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olarak dikkat çekiyor. Koleksiyonda takılar, çantalar, kemerler ve şallar ön plana çıkıyor.JOURNEY JEANS

Geçen sezon Journey Koleksiyonu’na dahil olan Journey Jeans, bu sezon da çok zengin… Baskılı bodyler, tunikler ve ekose gömleklerle kombinlenebilen Journey Jeans Koleksiyonu’ndan şortlar, etekler ve pantolonlar Journey kadınına sportif ve enerjik bir hava katıyor.

JOURNEY NIGHT

Journey Night ile gecenin romantizmi …

Taşlı, aksesuarlı, kendinden baskılı ceketler, bluzlar, şifon elbiseler ve saten takımlardan oluşan Journey Night Koleksiyonu, gecenin romantizmini feminen detaylarla taçlandırıyor.

Baharın coşkusunu yaşamanın, günün her anında kendini şık ve güzel hissetmenin yolu Journey’den geçiyor.

www.journey.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>