>

MODA - STİL

Juicy Couture Harvey Nichols Istanbul’da…

Harvey Nichols Istanbul shop-in-shop konseptiyle açtığı markalara Juicy Couture’un birbirinden renkli, dinamik ve romantik koleksiyonunu da ekledi.
 
   
 
 
     
Renklerin içinde büyülü bir yolculuğa davet eden Juicy Couture, Gela Nash-Taylor ve Pamela Skaist-Levy adlı iki kadın tasarımcı tarafından 1996 yılında kuruldu.Liz Claiborne tarafından satın alınan bu markanın ünü kadifeden yapılmış ve üzerinde taşlarla adının yazıldığı eşofmanlarına borçlu.


Juicy Couture, eşofmanlarıyla sınırlı kalmayıp aksesuardan parfüme, çantalardan güneş gözlüklerine ve ayakkabılara varan ürün yelpazesini genişletti. Buna 2003 yılında jean koleksiyonuyla, aksesuarlarıyla, parfüm ve güneş gözlükleriyle “Juicy Couture for Men”i (Erkekler için Juicy Couture) ekledi.
2007 yılında ise “Couture Couture” ismini verdiği bu marka için özel olarak tasarlanan italyan kumaşlarının kullanıldığı lüks koleksiyonunu tanıttı. Amerika’da 53 yerde satılan ürünleri bu yılın sonuna kadar genişleterek bağımsız mağazalar olarak bu sayı 60’a çıkacak. Bu markanın çeşitli ürünlerini Italya, Japonya, Malezya, Dubai ve Türkiye gibi dünyanın birçok ülkesinde bulmak mümkün. Juicy Couture uluslararası ağını genişleterek mağaza sayısını 83’e çıkartmayı hedefliyor.


Ünlülerin büyük rağbet ettiği Juicy Couture’ün eşofmanlarını, kıyafetlerini, iç çamaşırlarını, ayakkabılarını, denimlerini, ve çeşitli aksesuarlarını, Kanyon Alışveriş Merkezi’nde 200’ün üzerinde birbirinden etkileyici ve seçkin markaların koleksiyonlarını barındıran Harvey Nichols Istanbul’da bulabilirsiniz.

Juicy Couture’un pembe, turkuvaz, mor, yeşil gibi canlı tonlardaki eşofmanları, farklı kesimlerde mini elbiseleri, desenli babetleri ve eğlenceli t-shirtleri ile kendini şımartmak isteyenler için vazgeçilmez bir adres olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>