>

MODA - STİL

Kadın ve Herry; Kentin Her Yeri, Bayram Yeri…

Bu sonbahar ve kış, renklerin de adını koymak zor, duyguların da…
 
   
 
 
     

Herry kadını, kentin soğuk teninde, bayramın coşkusu ve sıcaklığını yansıtan bir kıvılcım çakıyor. Herry Sonbahar/Kış Koleksiyonu, bayram alışverişi için her yaşa uygun zarif seçenekler sunuyor. Koleksiyonda genellikle, vintage renk ve desenler öne çıkıyor. Mürdüm, haki, vizon ve tozlu indigo renkleri, grinin türlü şekilleri, lacivertin vazgeçilmez asaleti, kahve tonlarıyla tamamlanıyor.

80’lerden ilham alan Herry Sonbahar/Kış Koleksiyonu, kadını masumiyete büründürüyor. Aksesuar, iplik ve dikişte nostaljik esintiler, kentin bayram kıpırtılarıyla birlikte, çok tanıdık ve bir o kadar da eskilerden fotoğraf kareleri canlandırıyor. Adı konmakta zorlanılan duygular, desenlerden fışkıran teknolojinin eseri, bildik olmayan renklerle senkronize, gizemli bir parıltı ortaya çıkarıyor. Herry kadını, kentin soğuk teninde, bayramın coşkusu ve sıcaklığını yansıtan bir kıvılcım çakıyor…Herry, bu kış, geçmişe duyulan sadakati, yaşama anlam katan değerler ile bütünleştirerek, kadının zarif kişiliğinde şehre mesaj veriyor. Herry Sonbahar/Kış Koleksiyonu, geleceğin bilinmezliğine sürüklenirken, durup ardına bakabilen ve geride kalan tüm yaşanmışlıkların güzelliklerini terketmeden, bugüne dersler çıkarabilen bir çizgi taşıyor. Herry, yeni koleksiyonunda estetik değerlere sahip çıkıp düne şahitlik ederken, geleneği yaşatan ve bugüne uyarlayan bir anlayışla, kadının birikimini daha da ileri taşıyor…

En çok da bayramlar, kentin geleneği ve değerleri yaşamasına fırsat sağlıyor. Herry Sonbahar/Kış Koleksiyonu, bayram alışverişi için her yaşa uygun zarif seçenekler sunuyor. Koleksiyonda genellikle, vintage renk ve desenler öne çıkıyor. Mürdüm, haki, vizon ve tozlu indigo renkleri, grinin türlü şekilleri, lacivertin vazgeçilmez asaleti, kahve tonlarıyla tamamlanıyor.

Boğazlı ve kayık yaka modeller, bol kesim pantolonlar, pançolar, şallar, fermuar, iplik ve dikiş detaylarıyla 10 yıllar öncesine götürüyor... Masumiyeti çağrıştıran modeller, ekose, puantiye ve çiçek desenlerindeki son teknolojinin inanılmaz renklerini bayram havasında sunuyor.

Web: www.herry.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>