>

MODA - STİL

Kalpler Blue System’de birleşecek...

Sevgililer Günü alışverişinde, "yarım kalp" etiketli ürünlerde anında özel indirim var
 
   
 
 
     
14 Şubat Sevgililer Günü için, yolu ortak beğenide kesişen kalpler için, bir armağan da Blue System’den geliyor. Blue System, benzer tarzları ve tercihleri paylaşan çiftler için, Sevgililer Günü öncesi "Birleşen Kalpler" kampanyası başlattı.

Aşklarını, Blue System mağazalarından özenle seçtikleri "yarım kalp etiketli" armağanlarla anlatanlar, kampanya ile anında yüzde 5 özel indirim şansı yakalıyor. Sevgililer Günü’nde birbirlerine Blue System’in, Sevgililer Günü için hazırladığı özel "yarım kalp etiketli" ürünleri armağan eden çiftler ise, kalp etiketlerini birleştirerek, özel indirimi ikiye katlıyor.

Blue System mağazalarında, Sevgililer Günü öncesi bütün ürünler özel kalp etiketleri taşıyacak. Yarım kalp biçimindeki bu etiketlerin arkasında, yüzde 5’lik indirimler yer alacak. Spor giyimi, ortak tarz edinen aşıklar, Blue System’in jean, gömlek, sweatshirt, mont gibi zengin çeşitleri arasından Sevgililer Günü için birbirlerine armağan seçtiklerinde, kalpler birleşmiş olacak.

Tek yarım kalp etiketli ürünlerdeki yüzde 5, birleştirilen iki yarım kalp etiketlerindeki toplam yüzde 10 oranındaki indirimden anında ödeme sırasında yararlanılabileceği gibi, kalp etiketlerini daha sonra getirenler, indirim avantajını bir sonraki alışverişlerinde de kullanabiliyorlar. Kalp etiketli ürünler tüm Blue System mağazalarında Şubat ayı başından itibaren satışa sunuluyor.

Birleşen Kalpler Kampanyası Şubat ayı sonuna kadar yeni açılan Beyoğlu mağazası da dahil Blue System’in tüm mağazalarında uygulanacak.

Blue System Beyoğlu Tel: 0212 243 10 72
Blue System Metro City Tel: 0212 344 03 50
Blue System Olivium Tel: 0212 664 01 08
Blue System Carrefour Bayrampaşa Tel: 0212 437 04 00
Blue System Beylikdüzü Migros Tel: 0212 853 63 60

www.bluesystem.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>