>

MODA - STİL

Kinetix “Adımın Ses Getirsin” Kampanyası Kapsamında Gazapizm ile İşbirliği Yaptı!

Hareketli yaşamı felsefesi haline getiren Kinetix, “Adımın Ses Getirsin” reklam kampanyası kapsamında “Gazapizm” işbirliğini hayata geçirdi.
 
   
 
 
     

Proje özelinde Gazapizm’in “Adımın Ses Getirsin” ismiyle bestelediği şarkının klibine sponsor olan Kinetix, gençlere her koşulda cesur adımlar atmalarını söylüyor. Aynı zamanda Kinetix’in reklam müziği de Gazapizm imzası taşıyor.

Kinetix, gençliğin coşkuyla sahip çıktığı, sokağın sesini, günlük hayatın gerçeklerini sonsuz bir enerjiyle dile getiren sanatçı Anıl Acar, sahne adıyla Gazapizm ile “Adımın Ses Getirsin” reklam kampanyası kapsamında işbirliği gerçekleştirdi. Bu kampanya özelinde Kinetix, rap müzikten aldığı ilhamla Gazapizm adıyla kapsül bir koleksiyon hazırladı.

Rap dünyasının yükselen ismi Gazapizm adıyla, gençliğin tercih ettiği tasarım detayları ve renk alternatifleriyle 3 farklı tasarımda spor ayakkabının yanı sıra şapka, tshirt ve sweatshirt gibi ürünlerden oluşan kapsül koleksiyon hazırlandı. Koleksiyonda yer alan tasarımlar, siyah ve dore renk uyumuyla karşımıza çıkıyor. Ayakkabı, tshirt, sweatshirt ve şapkada, siyah fon üzerinde dore renkte gül motifli logo bulunuyor. Rap müzikte önemli bir yere sahip olan gül, logonun temelini oluştururken, Gazapizm’i temsil eden “G” harfi de tasarımda yerini alıyor. Ayakkabı koleksiyonunda 36 numaradan 47 numaraya kadar geniş numara aralığı bulmak mümkün.

Tüm FLO mağazalarında satışa sunulan koleksiyonda ayakkabı 149,99 TL, Sweatshirt 99,99 TL, Tshirt 49,99 TL ve Şapka 39,99 TL’ye tüketicilerle buluşuyor. Kinetix X Gazapizm kapsül koleksiyonundan elde edilecek gelirin bir kısmı Umut Çocukları Derneği’ne bağışlanacak.

 

Etiketler: Kinetix, Gazapizm, moda
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>