>

MODA - STİL

Kinetix’le Farkedilirsiniz...

Kinetix 2004’Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan Alekona ve Fusion modelleri ile modayı yakalayın...
 
   
 
 
     
Moda ayaklandı gidiyor!... Bu kış, ne pantolon modasını, ne de saç-makyaj modasını değil, ayaklarda ki modayı konuşuyoruz... Ayakta’ki moda deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Kinetix’in 2003-2004 sonbahar-kış koleksiyonu, hem çok konuşulacak özellikleri hem de farkedilecek tasarımlarıyla bir adım öne çıkıyor...

Kinetix, bu sezon modayla rahatlığı buluşturma iddiasında... Koleksiyonda yer alan Alekona modeli, tasarımındaki detaylarla şık bir görünümü ve konforu birarada sunuyor. "Yarma" adı verilen özel deriden üretilen Alekona, iç yanındaki fermuarı sayesinde giyerken ve çıkarırken büyük bir rahatlık sağlıyor. Spor görünümlü topukları sade bir tasarımla bütünleştiren modelde, siyahın zerafeti hissedilirken kahvenin tüm tonları ve sütlü kahve şıklığı da gözlerden kaçmıyor.

Kinetix’in bu sezon koleksiyonunda yer alan diğer bot modeli Fusion ise videla derisi ile dikkat çekiyor. Çift fermuarlı ve tek fermuarlı olmak üzere iki farklı çeşidi olan Fusion’da da fermuarlar, giyip çıkarırken rahatlık getiriyor. Fusion’un siyah dışında; kahverengi, camel ve bordo renk seçenekleri kış ağırlığına canlılık katıyor.

Kinetix, 2004’sonbahar/kış koleksiyonunda şık tasarımları, spor rahatlığı ve fonksiyonel kullanım olanakları sunan yüzlerce modeli ile farkedileceğiniz bir moda anlayışını ayaklarınıza getiriyor.
Kinetix ayrıcalığına tüm Flo Shoe Store mağazalarından ve Türkiye genelinde seçkin Kinetix bayilerinden sahip olabilirsiniz.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>