>

SAĞLIKLI YAŞAM

Şimdi Sperm Kalitesini Artırma Zamanı

İşte sperm kalitesini artırmanın formülü...
 
   
 
 
     

Sperm kalitesini artırmanın formülü olarak bir sürü garip isimli yabancı bitkilerden yapılan ürünler sunarlar ve bunların büyük çoğunluğu bir işe yaramaz asıl çözüm ise gözümüzün önündedir ama biz bilmeyiz. Aslında yaşı 50 ve üzeri olan kişilerin ya da bu sorundan dolayı zor durumda kalanların bildiği çakşır yaprağı suyudur.

Çakşır yaprağı suyunu tüm aktarlarda baharatçılarda bulabilirsiniz.Yalnız bu özel bir bitkisel su olduğundan sadece büyük aktar ya da satış yerlerinde olur.

Bildiğiniz gibi sperm kalitesi hamilelik için önemli bir etkendir. Sperm sayısı ve kalitesi belli oranlarda olmalıdır. Doktorlar ilk önce bu desteği verip yani çakşır yaprağı suyunu sonra diğer yöntemlere başvururlar.

ÇAKŞIRIN DİĞER FAYDALARI

Bir çok faydalı özelliğe sahip olan çakşır yapraklarından ve kökünden modern koşullarda doğallığı korunmuş olarak elde edilmektedir.

ÇAKŞIR OTUNUN FAYDALARI VE ETKİLERİ:

Etkili bir afrodizyak olan bu bitki, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalı olabilir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırıcı etkilere sahiptir. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Sinirleri rahatlatır. Astım ve bronşitte faydalıdır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>