>

MODA - STİL

Kış Düğünlerinde Şıklığın İpuçları

Uçuş uçuş, rengarenk elbiselerle yaz düğünlerinde güzel görünmek çok daha kolaydır. O şıklık garantisi veren elbiseler kış düğünlerinde ne yazık ki işe yaramıyor.
 
   
 
 
     

Tek parça şıklığı

Akıllara ilk gelen fikir; baştan aşağı siyah giyinmek. Bunun hiçbir sakıncası yok. Biraz dantel detayı, şık bir ceket ve harika ayakkabılarla risk almadan bir kış düğününe gidebilirsiniz. Öte yandan yazın sizi serin tutsun diye aldığınız o uzun kollu elbise de kışın kollarınızı korumak için giyilebilir. Hem kış düğününe biraz renk getirmenin bir zararı olmaz. Ceketiniz için de elbisenizin desen yoğunluğuna göre sade bir parça tercih etmelisiniz.

Gardırobunuzda sizi tüm acil durumlarda kanatları altına alacak bir parça olsun istiyorsanız, tercihinizi tulumdan yana yapmalısınız. Yazın rahat, kışın sıcak olabilecek bir tulumla hiçbir etkinlikten çekinmenize gerek yok!

Kışın kazananı kadife

Elbise, çanta, blazer ya da palto… Ne seçerseniz seçin, eğer bir tanesi kadifeyse tüm kombininiz başarılı olabilir. Abartılı olmadığı sürece bir düğüne pullu kıyafetlerle de gidebilirsiniz. Önerimiz dengeli görünümü korumanız. Eğer pullu bir bluz giyecekseniz, pantolonunuzu sade tutun ya da eteğiniz parlayacaksa üstünüz sakin kalsın.

Morhipo MAG
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>