>

MODA - STİL

Kış’a Muhteşem Bir Başlangıç Yapın!

Flo Shoe Store mağazaları, 2003-2004 sonbahar-kış koleksiyonu ile göz kamaştırırken, inanılmaz uygun fiyatları ile kış alışverişinize destek veriyor...
 
   
 
 
     
Kış’a Muhteşem Bir Başlangıç Yapın, Flo Shoe Store’a Uğrayın!..

Ayakkabı marketinin Türkiye’de öncülüğünü yapan Flo Shoe Store mağazaları, sezon alışverişleriniz için size 900 farklı ayakkabı modeli ve seçeneği sunuyor.

2003-2004 Kış modasında öne çıkan antik deriler Flo koleksiyonunda da kullanılırken, etnik grupta Eskimo tarzı içi kürklü çizmeler, moda renkleriyle şekillenmiş. Boksör botlar yazdan devam ederken, krokodil baskılı botlar ve çizmeler bu kış dikkatleri çekecek.

Flo’nun 2003- 2004 sonbahar kış sezonunda siyah yine vazgeçilmez olarak karşımıza çıkarken, sezonun en gözde renkleri arasında taba, kahve tonları, bakırlar, beyaz, camel, koyu antik yeşil, kum ve bej tonlarına kadar uzanan geniş bir renk yelpazesi göze çarpıyor.

Bayan ayakkabılarında yüksek dolgu topuklar ve sivri burunlar ile lazer kesim ve işlemeler geçen yıl olduğu gibi bu kış sezonunda da yerini korurken, çizmeler ve botlar toka , şerit ve kürklerle süsleniyor.

Bu kış Flo Shoe Store ‘larda erkek ayakkabıları klasik tarzını korurken, yenilik arayanlar yılın modası olan sivri burunlu ayakkabıları da reyonlarda bulabilecek. Asker botları ise 2003-2004 sonbahar-kış sezonu erkek koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

Gençlere yönelik olarak tasarlanan genç ayakkabı koleksiyonunda ise kalın yüksek tabanlı küt burunlu kaba görünüşlü botlar yerini alıyor. Spor ayakkabılar beyaz, kırmızı, gri, parlak gümüş, mavi, oranj renk kombinasyonları ile daha eğlenceli ve günlük; çocuk ayakkabıları ise asker botlarından yola çıkılarak reflektör ve aksesuarlarla sevimli bir hale getirilmiş.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>