>

KÜLTÜR-SANAT

"GurmeFest-İstanbul" Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali

11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında baharın çoşkusuyla birlikte yeme&içme, keyif ve eğlence tutkunlarını Event Garden’ın bahçelerinde buluşturuyor.
 
   
 
 
     

Yeme&içme sektörü Dünya ile paralel olarak Türkiye’de de büyüme gösterirken Türkiye’nin sahip olduğu eşsiz lezzetlerin ve çeşitliliğin aynı zamanda Türk mutfak kültürünün yaşatılmasını ve yaygınlaşmasını hedefleyerek Dünya lezzetleriyle birlikte tüm tatlara festivalde yer veriyoruz.

4 gün sürecek festival boyunca tadımlar, piknikler, davetler, sunumlar yapılacak, mutfak sırları paylaşılacak, klasik lezzetlerimiz hatırlanacak ve yeni lezzetler tanıtılacak, ustalar eşliğinde yemekler yapılacak, özel içecekler hazırlanacak, uzman konuk, akademisyenler ve usta şeflerin liderliğinde söyleyişi, panel ve demonstrasyonlar düzenlenecek ve tüm bunlar yapılırken dans, müzik, eğlence bizlere eşlik edecek.

Sadece bu kadar mı? Tabii ki değil…


Sizleri de gurme lezzetlerin bu önemli buluşmasında markanızı tanıtmak, yeni iş fırsatları yakalamak ve tüm yeme&içme kültürüne ilgi duyanlarla buluşmak üzere yerinizi almaya davet ediyoruz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>