>

MODA - STİL

Kısmet By Ayşe&Milka dan Mesajınız Var

“Hayat 1 Mucize” koleksiyonu…
 
   
 
 
     

Başrollerini; sevdiklerine ve işine aşkla bağlı, eğlenceli bir gazeteci olan Ayşe Arman' la, özgün mücevher tasarımlarıyla kendini dünyaya tanıtmış bir tasarımcı olan Milka Karaağaçlı ‘nın paylaştığı ”Hayat 1 Mucize” koleksiyonu, 10 Ekim – 25 Ekim 2012 tarihleri arasında sadece Lidyana.com’ da, 25 Ekim’ den sonra ise tüm satış noktalarında sizleri bekliyor!

Mücevher sektöründe güncel tasarımlarıyla beğeni toplayan ve dünyaca tanınan bir marka olan “Kısmet By Milka” bir ilke imza atıyor. Samimi, sıcak yazıları ve kamuoyuna yön veren röportajlarıyla dikkat çeken Ayşe Arman işbirliğiyle yaratılan “Hayat 1 Mucize” koleksiyonu, birbirinden özel ve eşsiz tasarımlardan oluşuyor.

Hayatın bir mucize olduğuna inanan, sevdiklerine aşkla bağlı bir yaşam sürmenin önemini anlatan “Hayat 1 Mucize” koleksiyonu, hayatın sunduğu güzellikleri, pozitif düşünme gücüyle birleştiriyor ve sizlere bunu ömür boyu hatırlatacak harika tasarımlar sunuyor.“Doğum”, “Aşk” ve sevdiklerimizi “Koruma“ içgüdülerimiz gibi en temel duygulardan esinlenerek hazırlanan “Hayat 1 Mucize” koleksiyonu, 14 ayar altın, gümüş ve değerli safir taşlarından oluşuyor. İlk defa gümüş ve altının bir arada kullanıldığı koleksiyonda yer alan mücevherler, özgün tasarım özelliğini kanıtlayan “Kısmet” markasının farkını, Ayşe Arman birlikteliğiyle bir kez daha ortaya koyuyor.

10 – 25 Ekim 2012 tarihleri arasında sadece lidyana.com’ da satışa sunulacak olan “Hayat 1 Mucize” koleksiyonuna, 25 Ekim’den sonra tüm satış noktalarından sahip olabilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>