>

MODA - STİL

Kısmet By Milka`nın Yeni Koleksiyonu "Passenger"in Kampanya Yüzü Ünlü Oyuncu Gülcan Arslan Oldu

Kısmet By Milka koleksiyonlarında yer alan her bir tasarımın farklı bir hikayesi var.
 
   
 
 
     

Marka, yeni koleksiyonu Passenger ile bu kez sizleri heyecanlı ve cesur bir yolculuğa davet ediyor. İlhamını hayatın yolcuğundan alan Passenger Koleksiyonu, yola çıkmaktan çekinmeyen ve her zaman heyecan duyanlar için tasarlandı. Hayatın inişli, çıkışlı ve sürükleyici yolculuğu ise bu koleksiyondaki değişimin gücüne ve cesarete gönderme yapıyor.

Yeni koleksiyon çekimlerini gerçekleştiren markanın kampanya yüzü, ünlü oyuncu Gülcan Arslan oldu. Bu yıl 15. yaşını kutlamaya hazırlanan marka, yeni koleksiyonu “Passenger" için çok özel bir iş birliği gerçekleştirdi.Heyecanlı, korkusuz, dikkat çekici, dinamik ve meraklı…


“Passenger” koleksiyonunu tanımlayan kelimelerden bazıları. Bu duyguyu, kampanya filmine taşımayı hedefleyen marka, heyecan dozu yüksek ve güçlü bir kurgu ile Atatürk Havalimanı’nda bir çekim gerçekleştirdi. 108 kişilik ekipten oluşan proje için ana film, kısa film ve 50’dan fazla fotoğraf karesi çekildi.

Büyük beğeni toplayan reklam filminin yönetmenliğini Cemre Okyay ve Hami Özkan üstlendi. Fotoğraf çekimi, Can Büyükkalkan tarafından gerçekleştirildi. Yeni reklam filminin odağında yer alan Gülcan Arslan, aynı bir çarkın dönüşü gibi durmadan ilerlemeyi ve hareketliliği gözler önüne sererken, iddialı tarzı ve duruşu ile dikkat çekti.

Passenger Koleksiyonu dört ana temadan oluşuyor, Kilit, Yol, Yön ve Çark.

Kilit teması içerisinde yer alan ve koleksiyonun en özel tasarımı olan Kilit Kolye, ilhamını yaşamın gizeminden, bağlanmadan ve odağa kitlenmekten alıyor. “Bold” tasarımı ile dikkat çeken kolye ilk kez Roslow Gold’un yanı sıra altının farklı tonları ile birleştirildi. “Multi Color” detaylar ise bu koleksiyondaki her bir tasarıma sınır koymadan, renklerinizi ortaya çıkarmanıza olanak sağlıyor. Koleksiyonun yol temalı tasarımları, maceraya açık, heyecanlı ve keşfetmeyi sevenlere, yön temalı tasarımlar hayatta rehber olan meraklı ruhlara, çark temalı tasarımlar ise hayatta sürekli, dinamik ve güçlü olmayı temsil ediyor.

Yola çıkmaktan çekinmeyen ve her zaman heyecan duyanlardan alınan ilhamla ortaya çıkan ve 2024 yılına damgasını vuracak olan yeni koleksiyon “Passenger”, Kısmet By Milka mağazaları ve www.kismetbymilka.com ‘da.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>