>

GÜZELLİK

Avon Anew Ultimate ile Yaşlanma Karşıtı Bakımda Altın Standart

Yaşlanma izlerini yok edin...
 
   
 
 
     

Avon Cilt Bakım Enstitüsü Uzman Kurulu tarafından ANEW’in üstün cilt bakım teknolojisiyle geliştirilen AVON ANEW Ultimate Multi-Performance serisi yaşlanmanın farklı belirtilerine karşı tek başına savaşıyor.

AVON ANEW Ultimate Multi-Performance’ın gece ve gündüz kremleri cilt yaşlanmasına karşı cildin görünümünü düzgünleştirmeye yardım ediyor. Dudak ürünü ise dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

Cilt bakımında birçok yeni teknolojinin sahibi olan AVON ANEW serisi, yaşlanma belirtileriyle savaşmaya devam ediyor. Yeni ANEW Ultimate Multi-Performance serisi yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmaya yardım ederken, cilde lüks bir deneyim de yaşatıyor.

ANEW Ultimate Multi-Performance Gündüz Kremi, yaşlılık belirtilerine paralel olarak cilt dokusu, tonu, berraklık kaybı ve kırışıklık gibi birçok işaretin görünümünü düzgünleştirmeye yardım ediyor. Krem cilt yüzeyindeki hasarlı hücreleri daha genç davranan hücrelere dönüştürmeye yardım eden bir formüle sahip.** Tiliacora bitkisiyle formüle edilen ultra nemlendirici gündüz kremi, bir günde cilde daha parlak ve genç bir görünüm kazandırıyor. *** İki hafta içerisinde, derin kırışıklık görünümünü hafifletmeye yardım ediyor ve cilde sıkı bir görünüm veriyor.*** 4 hafta içerisinde, cildin gençliğindeki hatlarını geri kazandırmaya yardım ediyor.***

Multi performanslı ANEW Ultimate Multi-Performance Gece Kremi, yüksek performanslı formülü ile cilde lüks nemlendirme hissi veriyor ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Uygulandığı gecenin sabahında cilt daha sıkı ve yenilenmiş görünüyorken değişim hissediliyor. **** 2 hafta içerisinde, derin kırışık görünümünü hafifletmeye yardım ediyor.****

AVON daha genç ve güzel bir görünüm için dudak üzerindeki ve çevresindeki ince çizgi ile kırışıklık görünümünü hafifletmeye yardım etmek üzere çift formüllü ANEW Ultimate Multi-Performance Dudak Bakım Sistemi’ni de sunuyor. Nazik dudak dolgunlaştırıcı bakım, uygulandığı anda dudakları dolgunlaştırmaya yardım ediyor, düzenli kullanımla daha genç görünümlü dudaklar yaratmak için çalışıyor.***** Pürüzsüz görünüm veren dudak bakımı, dudak çevresindeki çizgilerin görünümünü hafifletmeye yardım ederek ipeksi pürüzsüzlükte bir bitiş sağlıyor.

ANEW Ultimate Multi-Performance Gündüz Kremi SPF 25, kampanya fiyatı, 29 TL
ANEW Ultimate Multi-Performance Gece Kremi, kampanya fiyatı, 29 TL
ANEW Ultimate Multi-Performance Dudak Bakım Sistemi, kampanya fiyatı, 26,50 TL


* Gündüz kremiyle yapılan 12 haftalık klinik çalışmalara dayanır.
** In vitro test sonuçlarına dayanmaktadır.
*** 4 haftalık 07-005 sayılı Tüketici Çalışması sonuçlarına dayanmaktadır.
**** 8 haftalık 07-217 sayılı Tüketici Çalışması sonuçlarına dayanmaktadır.
***** 4 haftalık 08-248 sayılı Tüketici Çalışması sonuçlarına dayanmaktadır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>