>

MODA - STİL

Lacoste L!ve I Hate Valentine’s Day Konsepti ile Görkemli Bir Sosyal Medya Partisine Ev Sahipliği Yaptı

I hate Valentine’s Day konsepti davetiyeler ile de şaşırttı...
 
   
 
 
     

15 Şubat akşamı Lacoste L!VE’ın Beyoğlu konsept mağazasında moda dünyasının ileri gelenlerinin, bloggerların ve ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleşen Singles Night Out etkinliği sosyal medyada da geniş yer buldu.

I hate Valentine’s Day konsepti davetiyeler ile de şaşırttı: Sırtında okla vurulu aşkın mitolojik karakteri Eros figürlü I hate Valentine’s Day mottolu tshirtler davetiyenin en beğenilen parçalarından biriydi. Hem davetiyede hem de partide olay yaratan bir diğer detay ise davetlilerin o günkü modlarına göre taktıkları rozetler oldu: Available, already taken, single&fabolous, take a chance on me, just wanna have fun, looking 4luv gibi mesajlar içeren rozetleri tüm davetliler taktı.

Bir sosyal medya partisi olan etkinlikte L!VE mağazasının vitrinine kurulan TweetWall ile davetliler canlı olarak tweet ve resim atabildiler ve İstiklal Caddesi’nde yürüyenlerin tüm dikkati Lacoste L!VE mağazası önünde toplandı.

Partide sunulan ikramlar da en çok konuşulanlar arasındaydı. Türkiye’de ilk defa olarak ikram edilen moleküler kapsül kokteyllere, midye dolma, mini dürümler, tavuk pilav gibi street food konseptinde aperatifler eşlik etti.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>