>

MODA - STİL

Lacoste’dan House Of Superstep’e Özel Koleksiyon

Fransız moda evi Lacoste, dünyada ilk kez farklı bir marka için Lacoste Koleksiyonu hazırladı.
 
   
 
 
     

House of Superstep için özel üretilen Lacoste Koleksiyon kampanyası için Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçılarından Sefo, Youtuber Meryem Can, içerik üreticisi Şeyda Erdoğan, Ragıp Narin ve Yenal Atlas kamera karşısına geçti.

House of Superstep için ürettiği Lacoste Koleksiyonunu dijital bir kampanya çekimiyle sundu. Lacoste Türkiye’nin yaratıcı ajansı Kingdom İstanbul tarafından senaryosu ve prodüksiyonu üstlenilen kampanyada, Kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olmasının yanında uluslararası pazarda kendini ispatlamış birçok markanın özel koleksiyonlarına da ev sahipliği yapan House of SuperStep’e özel Lacoste Koleksiyonu tanıtıldı. Türkiye’de gerçekleştirilen dijital reklam kampanyası için Spotify Türkiye’de 2022 yılının en çok dinlenen sanatçıları arasında yer alan Sefo, Youtuber Meryem Can ve dijital içerik üreticisi Şeyda Erdoğan, Tiktoker ve sanatçı Ragıp Narin, model Yenal Atlas kamera karşısına geçti.

Lacoste’un, yenilikçi bakış açısı ve değişen tasarım çizgisinin bir ürünü olarak House of Superstep’e özel üretilen Lacoste Koleksiyonunda canlı renkler, ikonografik logolar, grafik tasarımlar ve alışılmışın dışında timsah logoları yer alıyor.


RÜYA MI GERÇEK Mİ? : LACOSTE ÜRETİM BANDI HAREKET ETMEYE BAŞLIYOR

Koleksiyon tanıtımı için Croc In The House kampanya videosu sıra dışı bir senaryo ile timsah severlere sunuldu. Tanıtım videosu için House of Superstep Galataport Mağazası dev bir fabrikaya dönüştürüldü. Filmin sanat yönetmenliğini Cömert Can ve İsmail Kararslan üstlendi. Oyuncuların rüya ve gerçeklik arasında rol aldıkları film sosyal medyada ilgiyle karşılandı.

Yenal’ın uyku ile uyanıklık arasında gözünü dev bir fabrikada açmasıyla başlayan hikaye, Şeyda Erdoğan, Meryem Can ve Ragıp Narin’in bulundukları yeri keşfetmeye çalışması ile devam ediyor. Bir anda fabrika ışıkları yanmaya başlıyor ve özel koleksiyon ile birlikte Sefo, Lacoste üretim bandında görülüyor. Dinamizm ve heyecanın eşlik ettiği videonun finalinde tüm oyuncular dijital bir panelden geçerek Croc In The House koleksiyonunda ikinci kombinlerine bürünüyorlar. Peki bu rüya mı gerçek mi?


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>