>

MODA - STİL

LC Waikiki’de son indirim!...

LC Waikiki 2007-2008 Kış Koleksiyonunda son indirim dönemi başladı. İndirim oranlarını öğrenmek için tıklayın…
 
   
 
 
     
LC Waikikilerde ikinci indirim ayrıcalığı ile alışveriş zamanı başladı. Tüm ürünlerde %40 - %50 indirim imkanı sizleri bekliyor.


Kadınlar için hazırlanan kış koleksiyonunda yer alan üstlerde bol siluetler, v-yaka, degaje yaka, elbise boylarında tunikler, sim detayları, fırfır ve dantel öne çıkıyor. Altlarda dar paça denim ve taytlardan, bol paça dokuma pantolonlara, kargo pantolon ve eteklerden bermudalara, kaprilere uzanan geniş bir koleksiyon göze çarpıyor.

Erkek koleksiyonu, klasik ve sportif çizgide gömleklerden hırkalara, klasik chino’lardan denim, gabardin ve kadife pantolon çeşitlerine, sweatshirt’lerden trikolara, trençkotlardan montlara ve kabanlara, ayakkabılardan aksesuarlara uzanan çeşitlilikte.

Genç kızları ise metraj desenli tunik, body ve elbiseler; kat kat kesimli, valonlu, pilili ekose ya da düz formda etek çeşitleri; tunik kesimli süveter ve kazaklar; bolerolar, taytlar, kapriler, kadife ve denim pantolonlar; denim ve kadife salopet elbiseler, tunik-tayt takımları, kadife ceketler bekliyor.

Kış soğuklarını indirim farkı ile ısıtmanın ve LC Waikiki’nin özenle hazırladığı kış koleksiyonuna yer alan tüm ürünlere %40 veya %50 indirim ile sahip olmanın tam zamanı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>