>

MODA - STİL

Levi’s®`tan Bisiklet Tutkunlarına Özel Koleksiyon

Erkeklere özel koleksiyon.
 
   
 
 
     

Modern bisiklet sürücülerinden ilham alınarak hazırlanan Levi’s® Commuter koleksiyonu, 2013 İlkbahar sezonu için yenilenen tasarımları, renkleri ve yenilikçi teknolojileriyle kullanıcılara benzersiz modeller sunuyor.

Levi’s® Commuter koleksiyonu, şehirde sık bisiklet kullananlar için su geçirmez özelliği, kir tutmama ve dayanıklılığı ile daha fazla hareket özgürlüğü, koruma, güvenlik, kolaylık sağlıyor.Levi’s® Commuter koleksiyonunu kargo pantolonlar, 511™ dar kesimli commuter şortlar bisiklet sürerken belin arkasında meydana gelen açıklığı en aza indirecek şekilde yükseltilirken, yüksek gerilim bölgelerinden biri olan ağ bölgesi güçlendirilerek tasarlandı.

Koleksiyonun üst grubunu oluşturan t-shirt ve ceketlerde ise ekstra cepler ve havalandırma boşlukları yer alırken, uzun sırt kesimi ve sürüş sırasında hareket kabiliyetini artıran kollardaki ek kumaşlar, bisiklet sürücülerine daha fazla konfor sağlıyor.

Sadece bisiklet kullanıcılarının değil spora meraklı herkesin beğeniyle giyebileceği özel detaylara sahip Commuter koleksiyonunu Levi’s® mağazalarında bulabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>