>

MODA - STİL

LOEWE x On

Yeni bir işbirliği duyruldu; Cloudtilt.
 
   
 
 
     

Hareket etmek için tasarlanan günlük yaşam ayakkabısı olan Cloudtilt, kusursuz tasarımı İsviçre mühendisliği ile bir araya getirerek, iki markanın zanaat ve teknoloji alanındaki ortak yolculuğunu sürdürüyor. Ayakkabının yeni silüeti, kullanıcının hareketine uyum sağlayarak sırayla çöken "Clouds” özelliğiyle topuktan parmak ucuna kesintisiz ağırlık aktarımı sağlıyor.

Hareketin sonsuz ve ifadesel olasılıklarından ilham alan Cloudtilt, On'un yaşam tarzı serisine dahil ettiği, yumuşak ve ultra hafif bir kullanım için daha az bileşenle yastıklama sunan ve bilgisayar tarafından geliştirilen bir orta taban teknolojisi CloudTec® Phase'i içeren ilk ayakkabı olma özelliğini taşıyor. Bacak ve ayakların yürüme stresini simüle eden Finite Element Analysis yazılımı kullanılarak geliştirilen Cloudtilt, ayakta geçirilecek uzun saatler için üstün yastıklama sağlayacak şekilde tasarlandı.

Örme çorap formundaki yapısı, zahmetsiz bağcıkları ve LOEWE × On ortak logosu ile Cloudtilt, aerodinamik bir tasarıma sahip. Yumuşak adım inişi sağlamak ve kauçuk kullanımını en aza indirmek için EVA köpükten üretilen dış tabanı (yalnızca hedeflenen temas noktalarında bulunur) ve %99 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen mühendislik ürünü file üst kısmı ile Cloudtilt, LOEWE × On'un performans ve sürdürülebilirlik taahhüdünde gelinen son noktayı işaret ediyor. Tüm ambalajlar %100 geri dönüştürülmüş endüstriyel malzemelerden üretiliyor.

Cloudtilt, her biri kendi renk paletine sahip iki parti halinde satışa sunuluyor. 12 Ekim'de satışa sunulan ilk partide erkekler için beyaz, siyah, lime yeşili, hâki ve sonsuz mavi; kadınlar içinse beyaz, siyah, lime yeşili, mor ve lacivert renk seçenekleri yer alıyor. Ocak 2024'te satışa sunulacak ikinci parti ise; erkekler için kum, yabani gül ve kurşuni gri, kadınlar içinse kum, yabani gül ve kırmızı renk seçeneklerinden oluşuyor.

Çekimleri Thibaut Grevet tarafından gerçekleştirilen Cloudtilt kampanyası, hareket sanatını ve işbirliğinin teknoloji odaklı yaklaşımını öne çıkarıyor. Kampanya filmi ve fotoğraflarında jimnastikçi Yonghon Huh, dansçı Roy Kaneza ve Hortense de Gromard, BMX sürücüsü Cindy Dos Reis ve animal flow eğitmeni Stefan Crainic'in yanı sıra Suudi Arabistanlı ilk kadın yarış pilotu Amna Al Qubaisi ve dünya şampiyonu ve Olimpiyat altın madalyalı yürüyüş yarışçısı Liu Hong gibi bedene ve fiziksel harekete yönelik farklı yaklaşımlar sergileyen yetenekler yer alıyor. Kampanya görsellerinde her isim hareketin zengin, çok yönlü doğasını ifade ederek sıçrıyor, bükülüyor, adım atıyor ve esniyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>