>

MODA - STİL

Looney Tunes’un karakterleri ile buluşma noktası...

Looney Tunes’un sevilen kahramanları sömestre tatili boyunca YKM mağazalarında çocuklarla buluşuyor.
 
   
 
 
     
Türkiye’de resmi lisans hakları temsilcisi Lisans A.Ş.’nin portföyünde yer alan ve dünyanın en çok sevilen çizgi film karakterleri arasında yer alan Looney Tunes’un sevimli kahramanları Bugs Bunny, Daffy Duck, Tweety ve Slyvester sömestre tatilinde tüm çocukları YKM mağazalarına bekliyor.

Okulların yarıyıl tatiline girdiği döneme denk gelen 23 Ocak-15 Şubat 2004 tarihleri arasında İstanbul Galleria ve Şişli, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Mersin YKM mağazalarından Looney Tunes ürünleri satın alan herkes anında Looney Tunes Maceraya Devam sinema bileti, Looney Tunes VCD, puzzle, defter veya kalem kutusu kazanma şansına sahip oluyor.

Kurulan Looney Tunes standlarında çocukları bekleyen birbirinden farklı ürünler arasında oyuncaklar, kupalar, şapkalar, çantalar, çoraplar, eşofmanlar ve pijamalar yer alıyor ve YKM çocuk reyonundan yapılacak tüm alışverişler + 1 taksitle ödenebiliyor.

Lisans A.Ş ve YKM işbirliği ile gerçekleştirilen “Looney Tunes karakterleri YKM Mağazaları’nda” kampanyası boyunca Looney Tunes ürünlerinden en çok alışverişi yapan kişi faturalardan tespit edilerek, “büyük hediye” olan İstikbal Mobilya’dan Genç Odası Takımı kazanma şansına sahip olacak.

Sömestre tatili boyunca YKM mağazalarından Looney Tunes ürünlerinden satın alın, hediyenizi anında kazanın.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>