>

MODA - STİL

Maceraperest babalara Chevignon’dan cool tasarımlar

Maceraperst ve özellikle Rock müzikten hoşlanan babalar için Chevignon’dan dinamik, yaratıcı ve trendy erkek tasarımları...
 
   
 
 
     
Babanız macera ruhlu ve Rock müzikten hoşlanıyorsa, Chevignon’un Nevada Çölü’nde kurulan eşi benzeri görülmemiş Burning Man Festivali’nden esinlenerek yarattığı Black Rock City koleksiyonunda yer alan tasarımlar tam ona göre... Erkek koleksiyonunda karşımıza çıkan keten gömlek ve pantolonlar, sarı ve oranj renklerindeki t-shirtler ve kıyafetleri tamamalayan kemer ve şapka gibi aksesuarlarla babanızı çarpıcı bir silüete bürüyebilirsiniz.


Chevignon erkek koleksiyonunda yer alan gömlek, yelek ve t-shirtlerde kullanılan sarı, oranj, beyaz, bej, mavi ve yeşil tonları babaları enerjik ve yaratıcı bir tarzda değiştiriyor. Safari çizgiler taşıyan kahve ve camel tonlarında keten ceket ve pantolonlar ise babalara ferah bir yaz sunuyor.

Chevignon’un yeni sezon ürünlerine sahip olmak için Ümraniye Meydan AVM (İkea yanı) mağazasına mutlaka uğrayın. Chevignon ürünlerine ayrıca, İstanbul / Beyoğlu, Beşiktaş, Nişantaşı, Kadıköy, Eskişehir / Espark AVM ve Forum Mersin AVM’de yer alan NeoFly mağazalarından da ulaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>