>

MODA - STİL

Mango'da %50'ye Varan İndirimler Başladı!

Mango'dan beklenen indirim fırsatı geldi... Tüm Mango mağazalarında tüm ürünlerde %50'ye varan indirimlerle alışveriş fırsatını kaçırmayın! Mango 2003 akımları için tıklayın...
 
   
 
 
     
Mango'dan 2003 akımları:
 
1- DOMİNO
Yalın erkeksi giysilerde siyah beyaz bir yaklaşım. Nokta etkisi, kesikli diplomatik şeritler, mikado ve iki tonlu şeritler büyük bir özenle çalışılmış modellerin grafik dokusunu zenginleştiren kimi ustalıklı motiflerdir. Kullanılan malzemeler; poplin, pamuklu ve ipekli karışımlar, soğuk yünlüler, ışıltılı nappa deriler. Siyah beyaz birlikteliğinin ağırbaşlılığına izin veren yegane aksesuarlar  ise; el çantaları, ince kemerler, şık ve sade ayakkabılardır.
 
2- ETNİK BRONZ
Ustalıkla bezenmiş etnik yaklaşım, renk şölenine dönüşen katkılar: Safran, moka, kum, biraz bronz parıltısı ayrıca çiçekli desenlerde, nakış işlemelerinde de görülen “bahar” renkleri, aynı tonda boncuklar ve pullarla bezeli Hint sarileri, el işi örgüler, değerli taşlarla donatılmış takılar...
Farklı kültürlerin zengin birlikteliği.
 
3- DOĞAL RAHATLIK
Keten, rami ve pamuklu örgülerde hammaddeyi gizlemeyen solgun renkler, farklı ve dağınık bir yaklaşımla canlandırılmış. İnsanda rahatlık duygusu uyandıran bol, gevşek dokumalı kumaşlar. Renklerdeki yatıştırıcı etki, renk ve malzemenin birlikteliğini yansıtan aksesuarlarla pekiştirilmiş. 
 
4- SPOR GLAM
Pilinin her çeşidini içeren çuval pantolonlar ve yürüyüş ceketleri içinde saldırgan paraşütçüler, akordeon pilili, kayışlı asker çantaları. Bu etkiyi öne çıkaran şey ise parlak ve mat karşıtlığını sunan ipek ve birlikte kullanılan öteki malzemeler: Süet, saten, naylon parıltılı pamuklular. Siyahın karşısına haki, kum rengi  çıkarılmış. Gevşek dokumalı kumaşlarda çarpıcı tığişi çalışmalar yaygın. Buda her türden yüksek topuklu ayakkabıyı kaçınılmaz kılıyor.
 
5- CLINIQUE KOT KUMAŞI
Kot kumaşı aşırı yıkamayla eskitiliyor ve aşınmış, yeşilimsi bir ton elde ediliyor. Aynı zamanda, peluş ceketlerin altındaki gömlekler düşümlü boya etkisini taşırken renkler daha da aşınmış ve solgunlaşmış oluyor.

Vual ve örgü bluzonlarda aynı solgun ton hakim. Hepsi de %100 pamuklu. Bütün bunlara çiçekli, şeritli nakış ve dantel işlemeler, yama baskılar eklenmiş. Eş renkli kendinden baskılı, deri kalın bantlı sandaletler, kemerler, kalça hizasında süslü kayışlar ve büyük çantalar.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>