>

MODA - STİL

Mavi İlkbahar / Yaz 2004

Mavi Jeans, festivallerin canlı, cesur ve müzikle dopdolu ortamından esinlenerek hazırladığı “Sunshine Seed” temalı 2004 İlkbahar – Yaz Koleksiyonuyla...
 
   
 
 
     
Mavi Jeans, festivallerin canlı, cesur ve müzikle dopdolu ortamından esinlenerek hazırladığı “Sunshine Seed” temalı 2004 İlkbahar – Yaz Koleksiyonuyla, yazı bir festival havasına dönüştürüyor. Heyecanı, müziği ve sanatı seven “festival çocukları”, Mavi Jeans’in “Sunshine Seed” festivalinde bir araya gelerek yazı cıvıl cıvıl yaşıyor.Fuşya, sarı ve turuncunun hakim olduğu “Sunshine Seed” festivalindeki kıyafetler 80’li yılların modasını günümüze taşıyor. Mikro dimi miniler ve seksi elbiselerden, rahat alt grup ürünlerine kadar her şeyi canlı renkler kuşatıyor ve bu sezon kimse renklerden korkmuyor. Kenarları dikişsiz ve el işi detaylı üstler, begonvilin rengarenk yayılımı, hafif belden bağlı pantolonlar yaza damgasını vuruyor. Minilerin üzerindeki rengarenk tişörtler, kroşe bikini üstlerin altına giyilen ince jeans’ler, kitsch takılar, bilezikler, küpeler ve sokak pazarlarında bulunan aksesuvarlar ile süslenen spor seyahat ceketleri, müzik ve dansla dolu bir gece için mükemmel seçenekler arasında yer alıyor.

Yumuşak, seksi ve rahat kumaşlardan yapılan zımparalanmış, hafif denimler, bol pantolonlar ve streç etekler festivalin havasını sokaklara taşıyor. Canlı renklerdeki kargo pantolonları, desenli poplin, keten, kanvas pantolon ve şortları, mikanos kanvas, ibiza streç dimi kumaşlardan oluşan etekleri giyenler “Sunshine Seed” festivalinin en dikkat çekici konukları arasında yer alıyor.

“Sunshine Seed”in en gözde jeans’i ise “ikinci el görünümlü” İndivage. Özellikle farklı tarzda giyinmeyi ve seyahat etmeyi sevenlere hitap eden İndivage, bu yazın vazgeçilmezi oluyor. Yıkanmış tişörtlerle mükemmel uyum sağlayan İndivage, mantar tabanlı sandaletlerle rahatlığın simgesi oluyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>