>

MODA - STİL

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Geri Sayım Başlıyor!

İlkbahar/Yaz 2016 defilelerinin gerçekleşeceği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un tarihlerini resmi olarak açıkladı.
 
   
 
 
     

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 12-17 Ekim 2015 tarihleri arasında, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası'nda gerçekleşecek.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında sunulacak olan İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonları, sektör odaklı defile ve sunumları ile 17 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek olan müşteri odaklı “In Season” etkinliklerini bir araya getirerek hafta boyunca sezon trendlerinin nabzını tutacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a katılacak tasarımcılar, gerçekleşecek defile ve sunumların ön takvimi, önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Mercedes-Benz’in isim sponsorluğu ve resmi sponsorlar Uludağ, DHL, Swarovski, Coca-Cola Light, M.A.C Cosmetics ve Brand Who’nun katkılarıyla gerçekleştirilmektedir. Etkinlik ayrıca İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından desteklenmektedir.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>