>

MODA - STİL

Minimalizm Kokan Mücevherler

Charms Company’nin True Love Koleksiyonu sade çizgisiyle dikkat çekiyor.
 
   
 
 
     

Charms Company’nin sade çizgilerle tasarlanan koleksiyonu “True Love”, mücevhere yeni bir soluk getiriyor. Yuvarlak formu ve hafif oluşuyla dikkat çeken ve tek taş pırlantasıyla gerçek aşkı anımsatan koleksiyon, seçkin mücevherleri tercih edenlere hitap ediyor.

Charms Company’nin minimal çizgileriyle öne çıkan True Love Koleksiyonu, rafine zevklere farklı tasarımlar sunuyor. Sade duruşuyla şık ve zarif parçalar sunan koleksiyon mücevhere yeni bir soluk getiriyor.Roz altınla siyah ve beyaz pırlantayı buluşturan “True Love Koleksiyonu, mücevhere duyulan gerçek aşkı hatırlatıyor. Roz altından yapılan tasma şeklindeki kolye siyah tek taş bir pırlanta ile hareketlendiriliyor. Kelepçe şeklindeki kalın bilezik ise, 0.55 karatlık iki pırlanta ile zenginleştiriliyor. Son derece hafif olan tasarımlar, yuvarlak formu ve asil duruşuyla seçkin mücevherleri tercih edenlere hitap ediyor.

Charms Company’nin diğer tasarımlarıyla da özgürce kombinlenebilen “True Love” Koleksiyonu’na www.charmscompany.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Stil ve kombin önerileri için ise instagram.com/charmscompany’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>