>

MODA - STİL

Mobilink kazandırmaya devam ediyor...

Matrix Revolutions’ın orijinal DVD veya VCD’sinin içindeki şifreyi 3399’a gönderenler, Nokia 3650 cep telefonu ve muhteşem hediyeleri kazanma fırsatı yakalıyor.
 
   
 
 
     
Matrix Revolutions’ın orijinal DVD veya VCD’sinin içindeki şifreyi 3399’a göndererek Nokia 3650 cep telefonu ve muhteşem hediyeler kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Cep telefonlarına bilgi ve eğlence servisleri sunan Mobilink ile Warner Bros, 20th Century Fox, Universal gibi dünya sinemasının dev isimlerinin piyasaya çıkardığı DVD ve VCD’lerin Türkiye’deki yetkili temsilcisi Tiglon’un işbirliği devam ediyor.

Cep telefonuna Tiglon26 yazıp boşluk bıraktıktan sonra Matrix Revolutions filminin orijinal DVD veya VCD’sinin içindeki şifreyi; kişisel bilgileri ile 3399’a yollayan her 2500. kişi Nokia 3650 cep telefonu kazanıyor. Ayrıca binlerce kişi Matrix Revolutions sırt çantası, sweat shirt’ü, CD kutusu, cep telefonu askısı ve posteri sahibi de olabilecek.

Turkcell ve Hazır Kart abonelerinin katılabileceği bu yarışmaya gönderilecek her SMS, Turkcell hat için 2 SMS, Hazır Kart için de 4 kontör olarak ücretlendiriliyor.

Hediye kazanma fırsatının yanı sıra Matrix Revolutions filminin orijinal DVD veya VCD’sinin üzerindeki *333*2026 numarasını tuşlayan herkes filmin tanıtımını dinleyebilecek. Bu servisten yararlanma bedeli ise; Turkcell hat için 4 SMS, Hazır Kart için 8 kontör olarak belirlendi.

Mobilink Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş.
Tel: 0(212) 286 21 00
www.mobilink.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>