>

MODA - STİL

Moda Devleri Kariyer Fashion Show’da Buluşuyor!

Moda sektörünün profesyonelleri, Kariyer Fashion Show`da buluşuyor...
 
   
 
 
     

Gelenekselleşmiş ve her yıl yepyeni sürprizlerle gerçekleştirilen Kariyer Fashion Show defilesinin bu seneki Moda Direktörlüğünü başarısını dünyaca kanıtlamış dev isim Erol Albayrak üstleniyor. Koreografisi ise Türkiye’nin en önemli vazgeçilmez koreografı Uğurkan Erez imzası taşıyor.

Dilek Hanif’in onur konuğu olarak açılışını yapacağı defilede Ece Sükan sunumuyla Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Sema Şimsek, Tülin Şahin, Tuğba Karaca, ve Chloe’nin bulunduğu 35 kişilik top model kadrosu podyuma çıkacak.

Çeyrek süredir moda sektörüne yenilikçi bir yaklaşımla eğitim faaliyetleri yürüten Kariyer Eğitim Kurumları, öğrencilerini görkemli bir defile ile mezun ederek moda dünyasının beğenisine sunacak.3 Aralık Salı Akşamı Swissotel’de gerçekleşecek olan defilede Moda Tasarımı öğrencileri kendi tasarımlarını sergileyerek adeta bir moda şöleni yaşatacak.

Kariyer Fashion Show 2013, defile koleksiyonu için ilhamını ‘ Geleceğe Dönüş ‘ temasından alıyor. Geleceğe Dönüş temasında kumaşlar üzerine yansıyan elektron desenler, piksel kareleri ile oluşturulan baskı efektleri, üçüncü boyutların kumaşlara adaptasyonu ve nostaljik dokuların teknolojik dokular ile armonik savaşı gibi birçok sonsuz zenginlik realize ediliyor. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek olan defilede yaşam bir bilgisayar oyunu gibi kurgulatılacak ve izleyicileri sanal bir dünyanın içine çekecek. Oyunun kahramanları podyumda etkileyici görsel bir şölen yaşatacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>