>

MODA - STİL

Modern minimal zamanlar…

Silk&Cashmere, İlkbahar Yaz 2007 koleksiyonunda İngiliz dantelleriyle tasarlanan ipek ve trikolar, transparanın yerini bulutlu görüntülere bırakan yarı şeffaf trikolar ve ipek şifon gibi aksesuarlar da yer alıyor.
 
   
 
 
     
Silk&Cashmere, İlkbahar Yaz 2007 koleksiyonunda İngiliz dantelleriyle tasarlanan ipek ve trikolar, transparanın yerini bulutlu görüntülere bırakan yarı şeffaf trikolar ve ipek şifon gibi aksesuarlar da yer alıyor. Erkek koleksiyonunun da ise light gri, siyah ve bejlerin beyazlara karıştığı şehir şıklığına katkıda bulunan renklerin yanı sıra kuru gül, lavanta, nane, kırmızı, haki yeşilleriyle birlikte mavi tonları indigodan, laciverte, saxtan gece mavisine uzanan nautica renkleri hakim.


Doğanın insanlığa armağan ettiği ipek ve kaşmirden oluşan iki muhteşem elyafı, bazen ayrı ayrı bazen de birleştirerek kullanan Silk&Cashmere, bu yıl koleksiyonunda moda trend tutkularının hemen hepsine yer verdi.


Silk&Cashmere İngiliz dantellerinin geri dönüşüyle en gözde stilleri ipek ve trikolarında uyguladı. Çoğunluğu beyaz olarak işlenen, saflığın ve dokunulmamışlığın sembolü halini alan dantelleri Silk&Cashmere tüm yaş ve bedendeki bayanlar için hazırladı.


Transparanın yerini bulutlu görüntüye bırakan yarı şeffaf trikolar ve ipek şifon aksesuarlar da Silk&Cashmere’in koleksiyonunda yazın vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Yazlık tahtından hiç inmeyen iç çamaşır detaylı üstlere Silk&Cashmere 2007 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda pahalı danteller, ipek plise bol düğmeli korsajlar ve bolerolar eşlik etti. Koleksiyonun diğer dikkat çeken modellerinden biri de ince askılı atletlerle contrast bir uyum sağlayan dize kadar inen ceketler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>