>

MODA - STİL

Modern Zamanların Modern Mitleri Etkisinde Bir Machka Yazı

2014 Machka yaz koleksiyonu; gerçeğe bağlanıp, estetik ile uyum içinde yaşamaktan yola çıkıyor.
 
   
 
 
     

Yalın ve minimal dokunuşların gerektiğinde estetiği manipüle edebilen kişisel tınılar yapabilmeyi sağladığı tasarımlar hem görünümü hem de benliği rahatlatıyor.

Sıcak, soğuk ve nötr renklerin ön planda olduğu yaz sezonunda nüde, gece yarısı siyahı, lacivert, yaprak yeşili ve gecenin tüm renkleri yer alıyor.Kaplamalı lüks, yumuşak koton vualler ve denimler; ipek krep ve jorjetler, kontrastlı dökümlü, armürlü kumaşlar ve brokarlar minimal ve romantik efektlerin kullanıldığı tasarımlarda; akıcı ve sıcak bir görünüm veriyor.

İşlemeli mini bluzler, peplum panelli detaylar, kristal boncuk ve taşlarla işlenmiş, takıp çıkarılabilir yakalı bluz ve elbiseler ile onların tamamlayıcısı pardesüler ve biker montlar zarif bir şıklık sunuyor.Minimal drapeli, kontras kollu ve kutu kesimli elbise ve etekler, chino ve bilek boy pantolonlar, fermuar detaylı aksesuarlar ve derin dokularla geliştirilmiş ipek koton karışımlı trikolar koleksiyonun klasikleri olarak yerini yaz sezonunda da alıyor.

Dünyaca ünlü moda tasarımcıları Ece ve Ayşe Ege’nin ifadesiyle; ‘Modern zamanların modern mitleri etkisinde bir Machka yazına hazır olun’.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>