>

TEKNOLOJİ

Aradığın Aşk Artık Cepte!

Siberalem.com’dan mobil online dating uygulaması, App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşti.
 
   
 
 
     

Türkiye’de ilklere imza atan Siberalem.com, sadece bilgisayar başında değil, cep telefonundan da aradığı aşkı bulmak isteyenler için yeni iOS uygulaması Siberalem’i kullanıma sundu. 10 Temmuz’da Türkiye App Store’a giren uygulama, kısa sürede 100 bin kişi tarafından indirilerek, App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşti. Türkiye’de kullanıma sunulmadan önce yurtdışında denenen ve büyük ilgi gören iOS uygulaması ile aşkın tadını çıkarmaya hemen başlayın.

Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük arkadaşlık platformu olan Siberalem.com, artık sadece bilgisayar başında değil, cep telefonundan da aradığı aşkı bulmak isteyenler için, yeni iOS uygulamasıyla mutluluğu cebinize taşıyor. 10 Temmuz’da Türkiye App Store’a giren uygulama, kısa sürede 100 bin kişi tarafından indirilerek, App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşti. En çok işe gidiş ve dönüş saatlerinde kullanılan Siberalem IOS uygulamasından, bir günde tam 250 bin mesaj gönderiliyor. Ayrıca IOS uygulamasına üye olan kişiler, web sitesi üyelerine oranla profillerine iki kat daha fazla fotoğraf ekliyor.

YURTDIŞINDA DA BÜYÜK ILGI GÖRDÜ


Siberalem IOS uygulaması kısa bir süre önce kullanıma sunulduğu yurtdışında da büyük ilgi gördü. İlk olarak yurtdışına açılan ve kısa sürede Azerbaycan’da en çok indirilen uygulamalar arasında ilk sıraya yerleşen Siberalem IOS uygulaması, bu başarısını App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşerek Türkiye'de de doğrulamış oldu.

Başta iPhone ve iPad olmak üzere tüm iOS cihazlarında kullanılabilen uygulama, Apple App Store’un https://itunes.apple.com/app/id649741474 adresinden ücretsiz indirilebiliyor. Siz de Siberalem.com’un yeni iOS uygulaması ile aşkın tadını çıkarmaya hemen başlayın.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>