>

MODA - STİL

Morera’dan evleneceklere “Düğün” ve “Balayı” paketi

Yaz ayları geldi, düğünler, nikahlar çoğaldı. Yepyeni bir hayata başlamak için rüya gibi bir gelin, tüm dikkatleri üzerine toplayan bir damat olmayı düşleyenler, alışveriş için mağaza mağaza dolaşmaya başladılar bile…
 
   
 
 
     
Yaz ayları geldi, düğünler, nikahlar çoğaldı. Yepyeni bir hayata başlamak için rüya gibi bir gelin, tüm dikkatleri üzerine toplayan bir damat olmayı düşleyenler, alışveriş için mağaza mağaza dolaşmaya başladılar bile… Üstelik iş sadece düğün kıyafetleri ve çamaşırlarıyla sınırlı kalmıyor. Bunun sonrasında çıkılacak balayı için de alışveriş yapmak, mayo, bikini, body seçmek var. İşte hem “Düğün” hem de “Balayı” için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz adres: Morera…


Dikişsiz iç ve dış giyimin Türkiye’deki ilk ve dev ismi Morera, dikişli ve dikişsiz ürün alternatifleriyle hem gelinlere hem de damatlara iç çamaşırı, dış giyim ve plaj kıyafetlerinde sayısız alternatif sunuyor.

Morera’nın birbirinden şık dikişsiz iç giyimi, gelin ve damat adaylarının tüm gün heyecanına, telaşına, koşuşturmasını düşünürcesine rahat ettirmeye yönelik. Dikiş bulunmayan ürünler vücudu sıkmadığı için düğün ne kadar sürerse sürsün rahatlıktan asla ödün vermiyor. Dikişsiz olduğundan vücutta iz bırakmıyor, sıcak havada terletmiyor. Üstelik antibakteriyel bir iplikle dokunduğu için sağlığınızı da koruyor.


Morera, damatları da unutmuyor. Boxer, slip külotların yanı sıra, atlet, fanila ve modern damatlar için derin kol oyumlu sportif modelleriyle de damatların rahatlığını düşünüyor.

Sıra geldi balayına…

Düğün gününü atlattınız sıra geldi balayına… Balayında giyeceğiniz birbirinden rahat ve şık iç çamaşırlarının yanı sıra, atlet külot takımlar günlük kullanıma son derece uygun. Rengarenk, cıvıl cıvıl trendy renklerde ve desenlerde hazırlanan üstler, blue-jean üzerine rahatlıkla giyilebilecek body özelliği taşıyor. T-shirtler, dikişsiz etekler, şortlar, plaj elbiseleri, erkek ve kadın mayoları ile aradığınız her şeyi Morera mağazalarında bulmanız mümkün.

Dikişsiz değil de dikişli modeller tercih ediyorsanız Morera bunun için de size sayısız alternatif sunuyor. Yapmanız gereken tek şey; Profilo Alışveriş Merkezi, Olivium, Galleria, Maxi Alışveriş Merkezi’ndeki Morera mağazaları, Ender Mağazaları, Çarşıbaşı Mağazaları, Koton Mağazaları ve 550 seçkin iç giyim satış noktasına uğramanız yeterli olacak. Fiyatları da hayli uygun olan Morera ürünleri, 15 Haziran’a dek “2 ürün alana bir string hediye” kampanyasıyla da bir taşla iki kuş vurmanızı sağlıyor. Kısacası evleneceklere A’dan Z’ye “Düğün” ve “Balayı” ürünlerini içeren tüm ürünlerinizi Morera’dan temin edebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>