>

MODA - STİL

Murano Nedret Taciroğlu defilesi ile tanıtıldı

Nissan Murano, 7 Şubat’ta Conrad Otel’de Nedret Taciroğlu defilesi ile seçkin konuklara ve basına tanıtıldı. Sunuculuğunu Savaş Karakaş’ın yaptığı gecede...
 
   
 
 
     

Hızlı bir Coupe’nin genleriyle maceracı bir 4x4’ün ruhunun birleştiği Nissan’ın lüks 4x4’ü; Murano, 7 Şubat’ta Conrad Otel’de Nedret Taciroğlu defilesi ile seçkin konuklara ve basına tanıtıldı.


Sunuculuğunu Savaş Karakaş’ın yaptığı gecede, Nedret Taciroğlu, “Hayallerim: 2006 Yaz Kadını” adlı ilk Houte Coutre defilesini sundu. Taciroğlu, koleksiyonu hazırlarken aracın adını aldığı Murano camının renklerinden ve Venedik’in romantizminden etkilendiğini dile getirdi. Kareografisini Uğurkan Erez’in yaptığı defilede Azra Akın, Sinem Güven, Ceylan Saner, Fatoş Seğmen, Ece Gürsel’in de aralarında bulunduğu mankenler podyuma çıktı.


Nissan Genel Müdürü Nobuhiro Yoshida ve Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu gecede yaptıkları konuşmada; günümüzde kullandığımız araçların, tıpkı giydiğimiz kıyafetler, seçtiğimiz aksesuarlar gibi kişiliğimizi yansıttığını bu sebeble, bu kadar şık ve çarpıcı bir araç olan Murano’yu moda ile bütünleştirdiklerini dile getirdiler.

Seçkin konukların davetli olduğu görkemli geceye, dünyaca ünlü Rus yazar Leo Tolstoy’un torunu jazz solisti Victoria Tolstoy da şarkılarıyla renk kattı.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>