>

MODA - STİL

Tülin Şahin İlkbahar-Yaz Koleksiyonuyla Nihat Odabaşı Objektifinin Karşısına Geçti

n11.com Moda kategorisi ile Tülin Şahin işbirliğine bir yenisi daha eklendi.
 
   
 
 
     

Bahar mevsiminin gelişini Tülin Şahin ile birlikte kutlayan n11.com ilkbahar-yaz çekimleri Nihat Odabaşı tarafından fotoğraflandı, yeni sezon konsepti 4 farklı kombinle yansıtıldı.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com’un, moda kategorisi için Tülin Şahin’le gerçekleştirdiği başarılı işbirliği 2015 yılında da devam ediyor. 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için Nihat Odabaşı objektifine poz veren Tülin Şahin, yeni sezon konseptini 4 farklı kombinle yansıttı.
 Sezonun Favorisi Floral

Yaptığı başarılı işlerle tanınan moda fotoğrafçısı ve yönetmen Nihat Odabaşı’nın kamera arkasında bulunduğu yeni sezon fotoğraf çekimlerinde Tülin Şahin’in stili ilkbahar-yaz ayları için birbirinden şık parçalarla birleşti. Enerjisi ve dinamizmi ile yeni sezon ürünleri moda severlerle buluşturan Tülin Şahin sezonun tüm trendlerini 4 farklı kombinle sergiledi.

Fotoğraf çekiminde yaptığı kombinlerle yeni sezona dair tüyolar veren Tülin Şahin, bu sezonun nabzını tutacak 4 farklı kombinle poz verdi. Pastel tonlar, romantik dantel elbiseler, gece şıklığı için siyah elbiseler, safari teması, denim ve t-shirt kombinleri, mayo bikiniler ve yeni sezonun favorisi floral desenlerle kamera karşısına geçen Tülin Şahin’in sergilediği tüm ürünler n11.com’da satışa sunuluyor.

Bir gün içinde tamamlanan yeni sezon çekimleri, Tülin Şahin’in yüksek enerjisi ve Nihat Odabaşı profesyonelliğinde başarıyla gerçekleşti.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>