>

MODA - STİL

Nautica’dan yeni Cargo...

Nautica’dan şıklığa önem verenlere yeni bir deneyim:Cargo...
 
   
 
 
     
Nautica’dan şıklığa önem verenlere yeni bir deneyim: Cargo...

Distribütörüğünü İmaj Saat’ın yaptığı Nautica Saatleri’nin en yenisi Cargo, zengin görünümlü kadranı ve alternatifli kayış seçenekleriyle daha ilk görüşte dikkatinizi çekecek bir tasarıma sahip.

Erkeklerin gönlünde her dönem başka birileri olabilir. Ama Nautica’nin yeni modeli Cargo’yu gördükten sonra bileklerinde de, kalplerinde de Nautica’dan başkası olmayacak. Kullanıcısına kadranda siyah, beyaz ve kahve renkleri olmak üzere 3 ayrı seçenek sunan Cargo, tüm zamanlara hükmedecek gibi görünüyor.


Mat çeliğin ağırbaşlılığıyla donatılan kadrajın sağında tarih bölümü, orta kısmın üst ve alt bölümlerinde ise kronometre göstergeleri yer alıyor. Saat ayarlamalarının yapıldığı iri düğmelerse görkemli Cargo’yu tamamlayan diğer unsurlardan...

Nautica Cargo’nun tasarımında başka bir özellikse kadrajın kareye yakın köşeli yapısına rağmen içinde yuvarlak hatlara yer verilmiş olması. Böylece sert ve ne istediğini bilen erkeklerin zevki saatin karakterine yansıtılmış. Elbette tüm bu özelliklerden sonra ona sahip olmanın da bir bedeli var.

Natica Cargo, 211 $’lık fiyatıyla tüm seçkin saat mağazalarında onu keşfetmenizi bekliyor.

Nautica Saatleri Türkiye Distribütörü: İmaj Saat Ltd. Şti.
Tel: 0212 514 05 05Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>