>

MODA - STİL

Nejla Güvenç’ten “Saodu” Defilesi

18. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde Nejla Güvenç fırtınası esecek...
 
   
 
 
     

18.AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ’NİN AÇILIŞ GALASI’NDA TÜRKİYE’NİN İLK TEK ORGANİK TASARIMCISI NEJLA GÜVENÇ’TEN “SAODU” DEFİLESİ

Türkiye’nin organik koleksiyon hazırlayan ilk ve tek tasarımcısı NEJ NEJLA Güvenç, Marmara Grubu Vakfı tarafından 7-9 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nin 7 Nisan’daki Açılış Galası’nda İHKİB’in öncülüğünde defile gerçekleştirecek.

Enerjinin, ekonominin ve iletişimin yanı sıra günün aktüel konularını da ‘’İnsanlık Nereye Gidiyor?’’ başlığı altında tartışmaya açacak olan 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde yaklaşık elli ülkeden üç yüz civarında bakan, milletvekili, eski cumhurbaşkanı, akademisyen, din adamı ve iş adamı İstanbul’da bir araya gelecek.İstanbul WOW Hotel’de 7 Nisan akşamı yapılacak 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nin Açılış Galası’nda İHKİB öncülüğünde defile yapacak NEJ NEJLA Güvenç, “SADOU” koleksiyonunu sergileyecek.

NEJ NEJLA Güvenç’in Japonların 400 yıllık geleneği çay töreninden ve çayın renklerinden ilham alarak hazırladığı “SADOU” koleksiyonunda ahenk, saygı, şeffaflık ve sükunet prensipleri bir arada yer alıyor. “SADOU” geleneklerinde açık kalplilikle ve saygı ile sunulan çay büyük minnettarlıkla kabul edilir, sunulan çay tüm fiziksel ve ruhsal istekleri tatmin eder. Çılgınlıklarla dolu dünyada “SADOU” töreni ile kişi kendisiyle baş başa kalabildiği sakin ve barışçıl bir ortam yaratır.NEJ, “SADOU” törenindeki dinginliği çaya batırılarak renklendirilen kumaşlarla ifade ediyor.

NEJ, koleksiyonunda çayın renklerine taba, fuşya, mürdüm, mavi, lacivert ve gri renkler eşlik ediyor.

“SADOU” defilesinde NEJ erkeği NEJ kadınıyla birlikte ilk kez podyuma çıkıyor. Genç, dinamik, huzurlu ve olgun tavrı ile NEJ erkeği güçlü NEJ kadını yanında yerini alıyor.

Koleksiyonda NEJ, her zaman olduğu gibi organik keten, ipek ve pamuklu kumaşları şifonun hassas dokunuşu ile silüetleri hafifletiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>