>

MODA - STİL

NewYork’ta Sevdiğinizle Şahane Bir Tatil Fırsatı!

Mobilink, Yılın Romantik Komedisi "Aşka Veda" ile bir şanslı çifti Newyork’a gönderiyor… Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Mobilink, Amerika’da büyük kitlelerin ilgisini uyandıran ve izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatan yılın romantik komedisi "Aşka Veda"yı izleyip *333* 1511 numaralı Önce Dinle Sonra İzle servisini hizmete sunuyor. Önce Dinle Sonra İzle servisinin yanı sıra filmi izleyip *333*6666 yarışma hattını arayarak soruları cevaplayacak izleyiciler birbirinden romantik hediyeler kazanıyor.

60’lı yılların romantik komedilerinden esinlenen filmin *333* 6666 numaralı hattını arayarak sorulara doğru cevap veren ve SMS ile isim, soyad, yaş ve cinsiyet bilgilerini yollayan her 250. kişi muhteşem hediyeler kazanıyor. 1 çift British Airways ile Newyork’a uçuyor ve the Marmara Manhattan otelinde 3 gece 4 gün romantik bir tatil, 4 çift Ginger Up restaurantta akşam yemeği, 7 çift filmin özel aksesuar hediye paketini ve 100 kişi film afişi kazanıyor.

Unutmayıni gönderdiğiniz her SMS hediye kazanma şansınızı artırıyor!. MOBİLİNK sesli servisleri dakika sınırlaması olmaksızın 4 SMS tutarında, hediye için gönderilen cevap SMS ise 2 SMS olarak ücretlendiriliyor.

Film bir yazar olan ve kadınların aşksız bir hayat yaşayabileceklerini anlatan Renee Zellweger (Barbara Novak) ile başarılı bir gazeteci olan Evan Mc Gregor (Catcher Block) arasında zamanla gelişen ve komik olaylarla birleşip sonunu hayal edemeyecekleri bir noktaya gelen bir aşk hikayesini etkileyici bir tarz ile izleyicilerin beğenisine sunuyor. 1960’lı yılların Doris Day, Rock Hudson komedilerinden izler taşıyan Aşka Veda 2000lerin iki gözde oyuncusu ile kalplerde taht kuruyor.

Bu özel filmi ve NewYork’ta sevdiğinizle şahane bir tatil fırsatını kaçırmayın!!


Mobilink Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.
Tel: 0(212) 286 21 00
www.mobilink.com.tr

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>