>

MODA - STİL

NGSTYLE 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Renklerin cesur yansıması...
 
   
 
 
     

NGSTYLE 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu; Çalışan Kadın (Business), Day (Casual), Sıcak Yaz ve Gece (Abiye) temalarından oluşmaktadır.

Güç ve kadınsılığın ön planda tutulduğu, renklerin cesurca kullanıldığı ve detayların sadelikte buluştuğu NGSTYLE İlkbahar-Yaz koleksiyonu; arınmış, neşeli ve heyecanlı bir yazın kapılarını aralıyor. İşlevsel form ve kumaşları, enerjik ve optimistik renkler ile buluşturan NGSTYLE, romantizmin modern yansımasını sunuyor. Fuşya, mandalina turuncusu, bubblegum pembesi, parlak safir mavisi, çimen yeşili gibi sezonun öne çıkan en trendy ve canlı tonları koleksiyonun öne çıkan başlıca renkleri arasında…

Tasarımlarında öncelikli olarak çalışan kadını hedef alan NGSTYLE, hareket ve kombin rahatlığının ön planda tutulduğu “Çalışan Kadın (Business)” temasıyla, yoğun iş temposunu eğlenceye dönüştürüyor. Hafiflik ve kullanım kolaylığı sağlayan minik ceketler, dökümlü pantolonlar, kalem etekler kadınsılığı ve konforu sağlıyor.Rahatlıktan ve renk kombinlerinden vazgeçemeyenler için hazırlanan “Day (Casual)” koleksiyonu renk ve farklı dokularda kumaşların bir araya geldiği tasarımlarla kolay giy-çık özelliği sunuyor. Salaş tunikler, ipek vual mixli t-shirtler, dökümlü pantolonlar, jean elbiseler ve baskılı t-shirtler bu yazın en iddialı renkleriyle hayat buluyor.

Sıcak yaz günlerine özel, nefes aldıran kumaşlardan hazırlanan “Sıcak Yaz” temasında vual ve şifon elbiseler, tulumlar, ipek atletler iddialı ve ferah bir yaz yaşatıyor.

Kadınsı detayların ön plana çıktığı “Gece (Abiye)” koleksiyonunda yer alan uzun dökümlü şifon elbiseler, farklı sırt dekolte detayları ve dar kesim elbiseler NG kadınını özel yaz gecelerine hazırlıyor.

Stil sahibi kadınların vazgeçilmez markası NGSTYLE’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine www.facebook.com/NGSTYLE ve www.ng-style.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>