>

MODA - STİL

Nişantaşı, Desa Concept ile ‘Deri’ Değiştiriyor!

Desa’daki değişimi en güzel yansıtan 600 m2’lik yeni mağazada, Desa deri ev koleksiyonu da ilk kez tüketicisiyle buluştu...
 
   
 
 
     
Çağdaş tasarım anlayışıyla ve kalitesiyle deride modanın öncülüğünü üstlenerek bir dünya markası haline gelen Desa, Türkiye’de ilk defa deri ev tekstil, mobilya ve aksesuarları ile deri ofis aksesuarlarını da kapsayan ‘Desa Concept’ mağazasını 17 Ekim’de Nişantaşı’nda açtı.

2004 koleksiyonlarına ve modasına deri hakimiyeti damgasını vururken; üç katlı yeni mağazasıyla Desa, Türkiye’deki deri tutkunlarını da bu trendle buluşturmayı hedefliyor.

Ünlü tasarımcıların izlerini taşıyan çağdaş tasarımlarıyla, her sezonda deri modasına yön veren Desa, birbirinden modern, kaliteyi işlevsellikle bütünleştiren tüm ürünlerini Desa Cocept çatısı altında sergiliyor. Desa Concept, deride kaliteyi ve çeşitliliği arayanlara; deri mobilyadan deri halıya, deri perdeden minder ve gece lambasına; çanta, kemer, ayakkabı gibi deride klasikleşen Desa koleksiyonundan; Desa’nın temsilciliğini yaptığı Samsonite, Samsonite Black Label ve Aerosoles gibi seçkin markaların ürünlerine kadar, çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Yeni mağazasıyla Türkiye’deki mağaza sayısı 33’e ulaşan Desa, yaklaşık sekiz aydır İngiltere’nin ve dünyanın seçkin mağazalarından Mark&Spencer’a ihrac ettiği, deri ev tekstil, mobilya ve aksesuar koleksiyonunu, Desa Concept ile ilk defa Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor.

Etkileyici tasarımlardan oluşan ve keyifle yaşanacak bir dekorasyon dünyasına kapı aralayan mobilya, ev tekstil ve aksesuar ürünleri ile ofis aksesuarları Desa Interiors adıyla, üç katlı Desa Concept mağazasının en üst katında sergileniyor. Desa Interiors bölümünde, deri mobilya, deri yatak örtüsü, yastık ve puflar; deri halı ve perdenin yanı sıra, deri minder, gece lambası, Amerikan servisleri; deri dosyalık, sümen takımı, ajanda, kalemlik, notluk, çöp kovası, resim albümü ile deri gazetelik benzeri, son derece farklı ve özgün bir ürün grubu bulunuyor.

Desa Concept mağazasının ilk katı, konfeksiyon ile çanta, cüzdan, anahtarlık, ayakkabı ve çizme gibi seçkin Desa klasiklerinden ve sadece dünyanın belli merkezlerinde bulunabilen Samsonite Black Label koleksiyonundan oluşuyor. Geçen sene Türkiye’ye getirilen Samsonite Black Label koleksiyonu içinde, bu sezon ilk defa erkek koleksiyonu da sergileniyor.

Mağazanın alt katında ise, 19 yıldır Desa’nın Türkiye’deki tek ithalatçısı ve ditribütörü olarak temsilciliğini yaptığı dünyaca ünlü Samsonite markasının valiz, çanta setleri ve ayakkabıları yer alıyor. Ayrıca bu bölümde, Lacoste çantaların ve rahatlığıyla ünlü Aerosoles ayakkabıların yanı sıra, Calvin Claine evrak çantası, kemer, cüzdan, anahtarlık, ajanda gibi aksesuarları ve İtalyan modasını Desa’ya taşıyan Alberto Gozzi kadın ve Panelli erkek ayakkabıları sergileniyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>