>

MODA - STİL

CIBA Vision’dan kontör kampanyası

CIBA Vision, özellikle genç kullanıcılara yönelik düzenlediği kampanya ile Air Optix veya Focus Dailies lens alanlara Turkcell’den kontör hediye ediyor.
 
   
 
 
     
Kontakt lensler ve lens bakım ürünlerini içeren optik ürünlerin araştırma, geliştirme ve üretimi konusunda dünya lideri olan CIBA Vision, özellikle genç kullanıcılar için önerdiği Air Optix ve Focus Dailies lensleri için yeni bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında 2 kutu Air Optix veya 4 kutu Dailies lens alanlar Turkcell’den 50 kontör kazanıyor.


“Bırak Gözlerin Konuşsun” sloganıyla kullanıcılara seslenen CIBA Vision’ın düzenlediği kampanya çerçevesinde sunulan lenslerden Air Optix; aylık kullanımlı, yüksek oksijen geçirgenliği ile nefes alan ve yumuşak yapısıyla biliniyor. Daha doğal ve sağlıklı bir kullanım için daha fazla oksijen geçişi sağlayan kolay bakımlı Air Optix, gün içinde uzun saatler boyunca rahat bir kullanım sağlıyor.


CIBA Vision’ın düzenlediği kampanya kapsamında kontör kazandıran diğer bir lens olan nemlendiricili Focus Dailies, günlük kullan-at yapısıyla gençler için rahat bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Focus Dailies, özellikle lens kullanımına yeni başlayanlar veya sporla ilgilenenler için doktorlar tarafından tavsiye ediliyor.

CIBA Vision’ın Turkcell’den kontör kampanya 30 Haziran 2008 tarihine kadar devam edecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>