>

MODA - STİL

Yılsonuna Özel Outlet Mücevher Fırsat Günleri Başlıyor

Ucuzluğun ve kalitenin bir arada sunulduğu outlet fırsatları bu kez mücevher severleri bekliyor.
 
   
 
 
     

25-29 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde açılacak olan Outlet Mücevher Fırsat Günleri, uygun fiyatların yanı sıra, ücretsiz bakım onarım hizmetiyle de dikkat çekiyor.

Mücevher markaları 25-29 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde açılacak Outlet Mücevher Fırsat Günleri için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getirecek olan bu özel fırsat günlerinde gerçek, sertifikalı ve ihraç fazlası ürünler, %70’e varan indirimlerle satışa sunuluyor.

Sektör açısından büyük öneme sahip olan Outlet Mücevher Fırsat Günleri, üreticiler için ihraç fazlası ürünleri satışını gerçekleştirebilecekleri önemli bir organizasyon olarak dikkat çekerken, bu gerekliliği fırsat olarak değerlendirecek mücevher severler içinse uygun fiyatlı ve kaliteli mücevher alımı için kaçırılmayacak bir organizasyon.Ücretsiz bakım ve onarım, outlet mücevher fırsat günleri’nde

Tüm ürünlerde %70’e varan indirimlerin yapılacağı organizasyon alanında yer alan standlarda, ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden ne önemlisi hiç şüphesiz ücretsiz bakım ve onarım standları olacak. Sarraf atölyesi olarak hizmet verecek olan bu standlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.

Göz Kamaştıran, Büyüleyici Hediyeler İçin En Doğru Adres!

25-29 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yaklaşmakta olan Yeni Yıl için de büyük fırsatlarda dolu. Siz de sevdiklerinize mücevher hediye etmek isterseniz, bu özel indirim günlerini şimdiden ajandanıza kaydedin. Bu çok özel hediyeleri %70’e varan indirimlerle, sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verin!

Outlet Mücevher Fırsat Günleri
Tarih: 25-29 Aralık 2013
Yer: Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi
Ziyaret Saatleri : 10.30 - 19.30


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>